Yeniyim Bu vücüdü nasıl adam ederim ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 2Chainz tarafından 2 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 2Chainz

2Chainz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamın Aleyküm Abilerim kardeşlerim.. Bodyforumtr ailesine katılmaktan mutluluk duyuyorum önceden takip ettiğim bir site idi üye olma kararı verdim.

Öncelikle kendimden bahsedeyim ben 17 yaşında bir gencim muglada yasıyorum bildiginiz gibi turistik bir şehir yazın haliyle denizlere akıyoruz denizlere gidiyoruz ama t-shirt ü çıkarasım gelmiyor nedenini bende anlasam 66 kiloyum tam ideal kilom dayım boyum 175 ...

kısacası ideal vücüdümdayım ama öyle gözükmüyor. benden şişman olan arkadaşlarım benden zayıf gözüküyor nedenini anlasam fotografımı koyucam ve sizden öneriler bekliyorum ne yapmam gerektigi gibi ?

çok araştırdım .. nasıl kilo verilir gibisinden diyetler yaptım 59 a kadar inmemem ragmen görüntüm hiç degismedi.....

bu görüntümüm sebebini moyonez e borçluyum ..

Ekli Dosyalar:

• 099.jpg
      099.jpg
      Dosya Boyutu:
      443,1 KB
      Görüntüleme:
      266
  2. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle yağ-kas oranlarını öğren. Çok vahim bir durum yok ortada kısa zamanda toparlarsın spora başlarsan. Kilon ve boyun ideal ama yağ oranın yüksek olmalı çünkü erkeklerde yağlar ağırlıklı olarak bel ve göbek çevresinde birikir. Beslenmeni düzene sok imkanın varsa bir spor salonuna yazıl veya gerekli aletleri temin edip evde çalış ben ilk aylarda öyle yaptım ama kuşkusuz salonda başlamak daha avantajlı...

3. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş