Yeniyim biraz tavsiye..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jazira tarafından 9 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. jazira

jazira Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    19 yaşındayım 181cm boy 83 kilogramım..azıcık göbeğim var ayva göbek şeklinde spora baslıyorum haftaya.. optimum whey protein, optimum bcaa 5000 powder ve kreatin sipariş ettim onlarda elimde.. kullanmaya sporla beraber mi başlıyayım yoksa başladıktan 1-2 hafta sonramı önerirsiniz ve bu üçünü kullanırken yağ yakmak için extra l-carnite ihtiyacım olur mu..

2. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    Bence olmaz ya yıyecegı bıraz kesıp spor yaparsan gıder dıye dusunuyorum sahsen ben 98 kıloydum 1 ayda 8 kılo verdım nerdeyse

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    1-önce spora bir basla
    2-O aldiklarini madem almissin eline gecmis,spora basladiktan 6 ay sonra kullanmaya basla.

4. jazira

jazira Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6 ay fazla bi sure degil mi ben her sey cabuk olsun yada olucak demiyorum vucut zamanla olusan birsey sonucta fakat suanda takviyeleri almamin ne gibi bir zarari olabilirki

5. gags

gags Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir / Aliağa
    6 ay olmasada en azından gelişimine göre 3. aydan sonra başlaman yararlı olur

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Almis olduklarinin su anda sana bir zarari olacagi icin degil;su anda sana hic bir faydasi olmayacagi icin daha sonra kullan denmistir.

7. bodydoctor

bodydoctor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yeni başlayan bırısı ıçın sıparış verdığın ürünler gereksız, şu şekılde anlatmaya çalışayım vücudunun belırlı bır çalışma sıstemı ve uyumu var öncelıkle spora başlayıp vücud ışlevlerın en küçük hücrelerınden başlayarak kendını bu spora adapte etmeye başlayacaktır yavaş yavaş ıçten ıçe vucudun sana cevap vermeye başlayacak ( zamanla ) ,bu süre zarfında vücuduna yapacağın en güzel ıyılıkte onun yeterınce dınlenmesıne ızın verıp yeterınce beslendığınden emın olmandır ( kı başlangıç ıçın yararlı besınlerı hayatında düzenlı hale getırmen çok önemlı ), vücudun belırlı bır noktaya sevıyeye ulaştığında,belırlı bır metabolızma ışlevıne ve organ ışlevı sevıyesıne çıktığında uygun besınlerı yavaş yavaş ürünlerle takvıye edebılırsın ama yavaş yavaş dıyorum bunun ıçın gerçekten zamana ıhtıyacın var... ayrıca hayatımda 1 kutu amıno asıt bıle bıtırmemış bırı olarak,yenı başlayan bırısı ıçın ürün sıparışınde çıtasını yüksek tuttuğunu düşünüyorum son kullanma tarıhlerıne dıkkatlı bak çünkü onları belırlı bır zaman sonra kullanmaya başlaman yararlı olacaktır yada ben kesın kullanacam dıyorsan ölçeklerını az tutabılırsın

Sayfayı Paylaş