Yeniyim bir kalç bilgiye ihtiyacım var çok önemli gerçekten !!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve haldir54 tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. haldir54

haldir54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar para durumlarından dolayı salona gidemiyorum yarın 2x dambıl alıcam flexorun ev için programını uygulayacam şimdi ordaki her fotoraf için 3x8 yapılacak değil mi ? ve de benim sağ göğsüm soldan küçük sol daha sert büyük ve sıkı şimdi meme dokusu falan diyecekler için hani göğüse baktığımızda yandan keskin çizgili olur ya kas kütlesi herhalde solda net görünürken sağda çok az var yani ben şimdi bu dambıllarla sağ tarafı daha fazla çalıştırıp dengeleyebilrmym yoksa öyle bişey olmazmı ?

şimdi benm yaşım 19.5 sayılır 180 boyundaym ilk defa elim dambıl görücek desem yalan olmaz ve 7-8 kiloda fazlam var şimdi bu 7-8 kg yağ yakmak için zamanla artacak şekilde 20-25 dk koşu aralıklı aralardada 10-15 dk yürüyüş eve gelince 5-10 dk dinlenip flexorun ev programını uygulayıp ardından 3x15 gibi bi mekik hareketi uygulasam verimli bir program olurmu yani hem zayıflayıp hemde kaslarımı gelliştirmek istiyorum

son sorum bende meme başı jinekomastisi var yani göğsüm normal sayılır ama meme ucu şişkin ve çok kötü bir görntüsü var body ile gitmeyeceğini biliyorum ama body yapıp bir iki sene sonra ameliyat olup rahatlama gibi bi düşüncem var şimdi sorum body yapınca flexorn hareketlerini yani bu meme ucu jinekomastisi dahada artarmı ilerlermi ? sorularım şimdilk bunlar herkese teşekkürler

2. Nightm4r3

Nightm4r3 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Evet 3*8 yapılacak. Öyle dengelemen zor, kendi haline bırakınca gerideki ileride olanı yakalayacaktır.

3. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    Dambıllardan önce biraz Kardıyo çalışmaları yapman lazım.
    vucuduna anı zorlamalarla zarar verme. Esneme haraketlerı, şınav, mekik, çömelme gibi haraketleri ağırlık çalışmadan evvel yapmalısn. Vucudun hazırlansın.

Sayfayı Paylaş