Yeniyim ama Spor olarak değil

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ByHsyN34 tarafından 27 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ByHsyN34

ByHsyN34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Torna/CNC - Talebe
    Yer:
    Adana/Ceyhan
    Bir spor olarak değilde sadece düzenli kas sistemine sahip olmak için başlamak istiyorum. Herhangi bir kursa daha doğrusu eğitim yerine gitme imkanım yok 20 tl gibi bir para ayırdım.
    Lise 2 deyim işte normal bir kas sistemim düzenim yok yani daha açık söyleyim kolumu sıkmadan tutuyum sıkıp tutuyum kaslarımı herhangi bi fark yok 1 cm bile fark yok o kadar berbat yere yatınca 3-4 şınav çekebiliyorum anca duhkafa_ Berbat a32

Karın tarafım ise belirgin değil sıkınca anca iz cıkıyor :(
    Mekik çekerken ayak 90 derece şekilde mekikte 30 tane cekiyorum zorlanarak

Göğüs tarafım 0 açık ve net 0

Askerlik sınavına girmeyi planlıyorum dk da 30 mekik ve basket topunu diz üstünde 10 mt. en az uzağa atmak gibi bir şey var tabi bir de 400 mt koşu var 1 dk da;

Günlük pek vaktim yok c.tesi pazarım boş hafta içi evden 7de cıkıyom akşam 10 da geliyom...

Akşamları en fazla yarım saat alıştırma antreman yapabilirim ve tabi bunun yanında dışardayken günde 1 km yürüyom her gün..

Evet ne önerirsiniz ne yapmalıyım yemek cok yerim günde 2 ekmek rahat yiyorum 1 oturuşta 1-2 tabak yemek yerim pilavı severim yumurtayı hiç sevmem(günlük tavuklarımız taze yumurtluyo zorundaysam yerim ama !)
    Başka yazılcak bişi kalmadı sanırım cok kötü bir sistemim var vahim yani
    Evet yarın sabah buraya bakmak ilk işlerimden olcak gece 1 de yatacağım o zamana dek öneriler bekliyorum para 20 tl :)

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Nisan 2013
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Forumda ilgili bölümler okunmadan konu açılmıştır.Aşağıdaki bölümlerdeki sabit başlıkları okumanızı rica ederiz.

Link : Beslenme - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Antrenman:Bodybuilding & Fitness - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş