Yeniyim öneri bekliyorum :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ultimate43 tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ultimate43

ultimate43 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar öncelikle foruma yeni üye oldum göz gezdirdim gerçekten çok güzel bir forum.bilmiyorum soracağım şeyler belki forumda mevcuttur ama kişiden kişiye göre değişir.öncelikle basketbolcuyum ve bacak kaslarım üzerine çalışıyorum ip atlama ağırlıklarla koşma falan birde antremanlardan önce tri amino hap alıyorum ama pek etki göremiyorum evde de karın kaslarım için mekiğe başladım günde 100 defa falan mekik çekiyorum ama 10 tane şınav çekemiyorum
    yaşım:19
    boyum 1.80
    kilom:68
    arkadaşlar bana özellikle bacak kaslarım için ayrıca kol ve karın kaslarım için önerebileceğiniz kısa süreli etkili önerebileceğiniz ne var body salonuna gitmek istemiyorum çünkü burada pek özen gösterilmiyor zaten 1 tane yer var haziranın sonuna kadar boşum 24 saat çalışabilirim tek istediğim üstadlarımın bana önerebileceği etkili bir program... zor olması tercihim.dediğim gibi öncelikle bacaklar çünkü zıplamam çok önemli ama zıplamaya karın kaslarıda etki ettiği için karın ve omuzlarda çok önemli üstetlar benim şu zıplamamı geliştirebilecek kişinin 40 yıl kölesi olurum :) şimdiden teşekkür ederim herkese hayırlı sabahlar dilerim iyi günlre

2. Prophetie

Prophetie Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    AIR ALERT III diye google da arat, kaynağının linkini vermem pek doğru olmaz. Eğer sonunda bi lif atmazsa, kesinliklikle daha fazla zıplıyosun. 7-8 inch (1 inch 2 cm civarı) yani 15-16 cm daha fazla zıplatmayı(en az) hedefleyen bi program 15 hafta sürüyo.

3. BiLL

BiLL Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Cok acelecisin bu spor sabır işidir.Bende şınava 10 tane ile başladım set set çektim şuan 45 taneye kadar yükseldim.

Atalarımız ne demiş azimle ... duvarı delermiş :)

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş