Yeniden vücut inşası için yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kılıcoglu tarafından 13 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese tekrardan merhabalar ve iyi sporlar...

Arkadaslar yaklasık 3 yıldır düzenli çalışmanın ardından 8aylık bi ara vermek zorunda kaldım üniversiteden dolayı bu süre zarfında beslenmemin cok kötü olmasıyla beraber aldıgım bütün kazanımları neredeyse kaybettim üstüne eskiden ekto olan yapımda bozuldu ve göbekli ve hatları kaybolmus birisine dönüştüm.Üst kısımlarım zayıf olmasına ragmen oturunca kat kat olan iğrenc bi göbek olustu.(Foto yükledim)Şimdi tekrardan baslayacagım ama açıkcası eskiden beridir kafamda olan kür planını gerçekleştirecegim ama öncesinde yağ yakımı gercekleştirmem gerekiyor sanırsam.Sormak istedigim bu vücudum için nasıl bir beslenme ve çalışma programı uygulamak gerekli ? Yani yağ yakımında zaten su an vücudtta yeterli kas olmadıgından kaybı azalmak için 5-6 yumurta beyazlı işte protein agırlıklı diyet yerine normal diyet mi yapmalıyım bir de antreman programım cardio karın calısması agırlıklı hafif fitness mi yapmalıyım yoksa definasyon programımı uygulamalıyım .Yardımlarınızı bekliyorum cok teşekkürler (Yaş 24)

Ekli Dosyalar:

2. Body16

Body16 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    akşamları çok düzenli koşu ekmek -yağlı yiyecekleri kesip bol bol karın ve omuz antremanı ayrıca spor salonuna gitmediğin günler evde temel hareketleri öneririm şınav mekik vs. ayrıca ve ayrıca çok su az yemek bol protein mantığıyla git.

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yazdiklarin daha önce 3 yil bu sporu yapmis birisinin ögrenmek isteyecegi seyler degil,
    konuda kilit yer zaten foto yükleme kurallarina uyulmamis.
    Kolay Gelsin.

zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  4. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ayy bekçi sanırsam sosyal hayatta medyumluk felan yapıyosun yok 3senelik spor yapan birisinin soracagı seyler degil yok konu kilit yer...Ülkenin ekonomisiyle ilgili görüşlerini de yazaydın da bari tam olsaydı...Bırak yanlısımız varsa sorumlu kişiler uyarsın geregini yapsın durumumla ilgilide fikrin varsa konus bos lafa gerek yok.Neyse Yardımlarınızı bekliyorum arkadaslar :)
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Haziran 2014 ---
    Cevabın için sagol body16 sende 2012 yılında kayıt olmuşsun 2 sene sonra ilk mesajını bana atmışsın beni mi bekledin bunca sene diyorum ve cok tesekkür ediyorum sana

DrBurakkk bunu beğendi.
  5. ahmet1600

ahmet1600 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    3 yil duzenli yapmandan hic bisey kalmamis 8 ayda okadar emegin gidecegini sanmiorum eski fotolarini atarmisin bakalim bi nasildin yorum yapalim

6. urlgy

urlgy Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    3 yıl boyunca yapılan çalışma çok etkili olmamış gibi

7. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ya aslında bırakmayana kadarr verim aldım cünkü eskiden o kadar zayıftım ki resmen kassız yaratılmışım o derece yani protein bcaa nox felan baya ürün kullandım cok düzenli degildi ama yine tepetaklak yaptım 3 sene kadar ama bu 8 aydır korkunc besleniyorum kas kaybını normal karsıladım acıkcası ama ben durumu nası kurtarırım onu düşünüyorum.İlk su yağları yakmam lazım ama onun için definasyon diyeti mi yoksa bayanların uyguladıgı normal diyet i mi uygulasam definasyon antremanı mı yoksa kardiyo karın basen mi calıssam bilemedim

8. ahmet1600

ahmet1600 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Direk agarlik calis diyet yap cardio istemez bence suanlik

9. robbancs

robbancs Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    3 yıl yaptın ve bırakınca böylemi oldu ? Biraz hevesim azaldı şu an...

10. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hevesin azalmasın benimki stress ders düzensiz hayat uykusuzluk düzensiz beslenme gece hayatı sex alkol sigara acıkcası bekliyordum ama bu kadarını degildi.Günde heralde 15 gram proein alıyorum sabah tost öglen dısarda fastfood aksam kebap mc kfc evde ne yemek varsa ...NEyse ben nasıl toparlarım onu düşünüyorum kız diyetiyle iyice yagları mı yakıcaz yoksa definasyon felan mı yapıcaz çözemedim yardımcı olan birisi çıksa

11. peaceisforpussies

peaceisforpussies Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Antrenman yapmadığın günlerde şınav,mekik çekme de sakın birisinin
    Bence antrenmana gidilmediği dinlenme günlerinde vücuda toparlanması için izin verilmeli.

Sayfayı Paylaş