yeniden vücudu toparlamak ıcın?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dlxattack tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    beyler yerı bu konunun burası degıldır herhalde ama goze carpsın dıye buraya acayım dedım oncedende buna benzer bir konu açmıştım galiba ama bu sefer iyice çuvallamış hale geldim 75 74 kılodan 59 kıloya kadar dustum tum verdıgım emekler sondu ektomorf bır vucut yapısına sahıptım zaten 1.5 sene cıvarı 1 sene salonda yarım sene evde yaptıgım vucuttan eser kalmadı lysye hazırlanıyorum dıye gozumden yaslar geldıgını bılırdım kılo alana kadar hacımlenıcem dıye bu spora 55 kılo cıvarı baslamıstım 74 kıloya 1.5 senede cıkmıstım delı gıbı yememe ragmen ve ıstah denılen bısey kalmadı beyler cok koyuyor ya ayda 1-2 kılo zar zor alıp 1 sene bıle olmadan sporu bırakıp agustosta bırakıp anıden kılo verıp ıstahımın kapanması bu sefer ne kadar surede toplayabılırım bu vucudu temmuzda baslıcam ekıme kadar fılan ne kadar bı gelısme saglarım sızce kac kıloya kadar gelebılırım sızce? bıde eskıden alt yapım oldugu ıcın sızce daha hızlı olur mu ? ustumu cıkarıp bı aynaya bakınca hala vucut duruyor gıbı gozkuyor ama ıncecık kaldım kollarım fılan ama goguslerım nedense cok sısık duruyor hala en guclu yerı vucudun gogustu gercı o ayrı konu lutfen gercekcı yorumlar verın beyler ekıme kadar ne kadar toplıyablırım vucudumu?

2. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    bi endokrinoloji uzmanına görünmende fayda var çok kilo vermişsin troid problemi olabilir bende de vardı şimdi hacim kaybı minimum o zamanlar bende bırakınca çok kilo verirdim.

3. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    nasıl yanı abı :S ben ektormof bır yapıya sahbıım ozume dondum bı sıkıntı oalbılırmı yanı sporu bırakmamla alakalı degılmıdır.?

4. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Kendin demişsin sporu bırakınca özüme döndüm diye demekki eski haline dönmek içinse spora başlıcaksın vücudunu ancak sporla yeniden toparlayabilirsin.

5. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    düzgün beslen max. 2.5 3 aya eski haline gelirsin.

Sayfayı Paylaş