Yeniden Spora Başlayacağım Ama Bu Sefer Başarılı Olmak İstiyorum Yardım Lütfen.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Furkan Güngoren tarafından 27 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Furkan Güngoren

Furkan Güngoren Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ben geçen sene ekim ayında spora başladım mart ayına kadar düzenli bir şekilde aynı salonda çalıştım. Hatalarım oldu. Bu forumda okuduktan sonra anladım...
    Kendimce hatalarım: Diyet yapmamak, Çikolata vb. abur cuburları haftada 2-3 kez tüketmek. uyku düzeni bozuklugu.
    Bu hataları yaptım. Ama düzenli olarak haftada 4-5 gün spora gittim. Fakat sanırım bu hatalardan sebep hiç bir etkisini görmedim boşa gitmişim. Fakat ben bu sefer yine başlamak istiyorum ve bu sefer başarılı olmak istiyorum. Bana yardımcı olur musunuz? Nasıl beslenmeliyim? Sadece cardio yaparak göbeğimi eritebilirmiyim? İlk başta göbeğimden kurtulmak istiyorum sonra vücut yapmak istiyorum...
    Lütfen bilgili kişiler bana yardımcı olsun. Bayramdan sonra yeniden başka bir salonda başlamayı düşünüyorum...

Vücudum:

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Önce 3 beyazdan (un-tuz-şeker) uzak durmalısın.Hiç tüketme demiyorum ama çok aza indir.Sağlam bir cardio programı ve beslenme programı ile halledebilirsin.İçinde istek olsun yeterki..

3. FitFighter

FitFighter Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Ankara
    Kardesim forumda antreman bolumde yag yakmanin gobek eritmenin zayiflamanin programlari mevcut ordan bakabilirsin

Sayfayı Paylaş