Yeniden başlangıç

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve atimu tarafından 28 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. atimu

atimu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, spor salonuna 6 ay kadar gittikten sonra 3 ay kadar bi ara verdim, şimdi yeniden başladım ve adaptasyon dönemi antramanlarını yapıyorum antraman öncesi ve sonrası kardiyoyla birlikte, boy 1,63 kilo 68. Bundan 9 ay önce yani spor salonuna ilk gittiğimde hacimlenmek istemediğimi sadece bu kalıpta kalıp şekillenmek istediğimi ve kilo verip 63 kilo olmak istediğimi söylemiştim, açıkçası pekte yemeğe dikkat etmediğimden hala 68 kiloyum ve spor salonundan sonra sadece hacimlendim. nerdeyse spora başladığımdan beri hocalarımın yönlendirmesiyle bu forumdan bilgi topluyorum ama sağdan soldan duyduklarımla kafama göre bi program yazıp sakatlanmaktan çekiniyorum, kardiyoyla birlikte daha çok yağ yakımına ve şekillenmeye yönelik nasıl bir program yapmalıyım bilgilendirirseniz sevinirim

2. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakım için sıkı bir diyet uygulaman lazım, program hazırlamayı da forumu dikkatli bir şekilde inceleyerek yapabilirsin...

3. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    yaş kaç onu bir söylesne

Sayfayı Paylaş