Yeniden başlıyorum.. Karın için biraz L-Carnitine ve Tavsiyeleriniz??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Senceru tarafından 28 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ,

Boy : 1.75 , Kilo : 73

7 Ay Önce :

7 Ay Sonra : (Omuzların genişliği hala aynı , biraz kambur durmuşum. [​IMG])

Göbek bölgemde bir yağlanma oluştu. Geçen sefer başladıktan sonra 5-6 ay geçti ama 2-3 ay düzenli gittim. Vücudum toparlanmıştı. 7 Ay sonraki halim malum. Bu sefer daha kararlı bir şekilde başlıyorum. Özellikle karın bölgesinde ki yağı yakıp , karın kasını belirginleştiricem. Karın kasım yağlardan dolayı görünmüyor maalesef.

Aşırı FastFood yerim , Hiç bir şekilde sebze yemem. Diyet tarzı şeyler yapmam..

Bunun için ilaç kullanmam gerekiyor. L-Carnitin + CLA kombinasyonunu araştırdım ve bunu yapmayı düşündüm. L-Carnitin ALINDI! (Hardline Carnifit - 24'lü Paket)

Dediğim gibi hiçbir şekilde sebze yemediğim için sürekli et , tavuk , makarna tarzı yani protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslendiğim için bunlardan en az birini kullanmam şart diye düşünüyorum.

Haftada 4 gün spor yapmayı , ağır cardio ve kol , omuz ve karın çalışmayı düşünüyorum. Onun dışında yarım saatte yüzücem.

Çalışma tavsiyelerinizi ve Supplement tavsiyelerini markalarıyla beraber bekliyorum.

Şimdiden Teşekkürler.

2. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    konu günceldir..

3. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Aşırı FastFood yerim , Hiç bir şekilde sebze yemem. Diyet tarzı şeyler yapmam..

İstersen günde 1 litre L-Carnitine iç yine zayıflayamazsın.Bu iş emek işidir.Öyle ben yiyim yağlarımı L-carnitin yaksın gibi bir durum söz konusu değildir :)

Yalnız, diyet+kardiyo+L-carnitine çok guüzel bir 3'lü oluşturur.Yoksa zayıflaman oldukça zor olur.

Vücudun kaslı kendini belli ediyor.Sadece fastfoodu ve yağı kısarak bile oturuduğun yerden zayıflayabilmen mümkün, yüksek kas kütlesine sahip kişiler oturdukları yerde oldukça fazla kalori yakarlar.

Supplement veya yağ yakıcı öneremicem malesef, fakat diyet konusunda yardım istersen seve seve :)

Senceru bunu beğendi.
  4. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar , aşırı fast food yerim derken diyet döneminde böle olucak demek değil tabii ki. ama hayatta ne sebze yerim , ne o tarz şeyler.. yumurta yerim , makarna yerim , tavuğu severim.

yani tavuk , makarna ile'de olabilir bence bu iş.. tabii sıkı bir cardio lazım ve l carnitine'i de eksik etmeden. yediğim şeylere göre nasıl bir diyet önerirsiniz ? :)

İlgilendiğin için teşekkür ederim , maalesef ilgi az :)

Son düzenleme: 31 Mart 2011
  5. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Tamam onları yiyebilirsin fakat yağsız biçimde :) Yağsız ye istediğin kadar ye.

Benim uyguladığım diyet günlük besinlerin yağsız yenmesi, oranı sınırsız.Süt ürünlerini yarım yağlı veya light biçimde tüketmekte büyük oranda diyete yardımcı oluyor.

6. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    L-Carnitine alındı. Yanına birde Whey Protein takviyesi yapılacak.. Yağlanmaya sebep olmaması için boy ve kiloma göre günde kaç ölçek almam gerekiyor ? saygılar..

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    7 ay once daha guzelmıs vucut reısmelrden oyle gozukuyor fast food tarzı yıyeceklerı kessenız cok ıyı olucak zaten kestıgınız an farkı anlarsınız sebze yemekle bırlıkte yıyın hazmı kolaylastırır ve cok faydalıdır haftada en azından 1 gunde balık yıyın somon onerırım her acıdan cok ıyıdır hemde doyurucudur

8. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Amino mu kullanayım whey protein mi arkadaşlar ??

9. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar ,

Optimum Whey Protein kullanmak istiyorum. Boy : 1.75 , Kilo : 76 - Karın bölgesinde hafif yağlanma var. Sebze hiç yemem , bir tanesini bile yemem o derece. Fast food beslenirim. tavuk et şeklinde. Bu aralar ekmeği kestim

Sabah kahvaltıda en fazla 2 tane yumurta , spordan önce yağsız makarna , spordan sonra'da tavuk veya et yemeyi planlıyorum.

Birde bu ürünü kullanmak istiyorum ama yağlanma yapar mı diye düşünüyorum ? ya sıvı likit amino alıcam , ya da whey protein alıcam. Yağlanma yapmasını ve kilo almayı istemiyorum. bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

10. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Up up up

üstteki soruma cevap bekliyorum.

Sayfayı Paylaş