Yeniden Başlıyorum Bu Kez Sonuç Almak İstiyorum ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve undisputed01 tarafından 20 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Fitnesse yeniden başlıyorum 16 yaşındayım önceki senede 4-5 ay gittiğim için azda olsa alt yapım var ayrıca onceki sene spor salonunu bıraktığımdan bu yana tek tük ev çalışmalarım var bazen disiplinli bazen disiplinsiz bacak karın bölgesi ve kalçada yağlanma var. Boy 1.76 kilo 77 yağlı bir vücudum var en az bir 10 kilo vermem gerek diye düşünüyorum. Sabah kahvaltı yapma vaktim yok 7-12 arası aç kalıyorum 12 de 1 su ve okuldan 1 çikolata vb alıyorum çok yememeye çalışıyorum , 3 te eve geliyorum normal ekmek tüketmeden yemek yiyorum akşamda aynı şekilde 1 öğün ve 1 ara öğün oluyor. Ama vücudum yağlı bunun için bu saatler göz önüne alınarak yardım edebilecek var mı.Yaza kadar şu yağlardan kurtulmak istiyorum :( Belim ince ama belden aşağısı yani göbek tarafı dışarda yardımlarınızı bekliyorum

Yardımınız lazım sabah kahvaltı mı yapmalıyım vücudum orantısız gidiyor :D Kollarım omuzlarım kaslı göğüslerde biraz yağ var karın kasları şekilsiz görünmüyor yağ tabakası var sağ ve solda yağlanma var kalçada yağlanma var biran önce baksanız ona göre önlem alsak :D

2. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Yağlıyım ne yapıcam yardıım :D Mekik hareketi ile düzelecek iş değil beslenmem lazım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:12 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:19 ----------

Ayrıca Ölçülerimi yazayım

Kalça 95 cm en yağlı yer denilebilir
    Ön Kol 30 cm Sabah akşam buraya önem veriyorum bilek güreşi için :D
    Sağ kol 37 cm Yağ o kadar az var ki kollarımda
    Sol kol 34.5 cm
    Bel çevrem 78 cm memnunum gayet
    Ama bel çevrem 78 cm olmasına rağmen alt taraftaki göbek çevresini ölçtüm 86 cm çıktı yani üstten alta doğru bi çıkıntı var sağ ve solda yağlanma var.
    Göğüs 96 cm
    Baldır 39 cm çoğu yağ eminim :)
    Bench press max 90 100 kg basıyorum ama zorlamadan 70 kiloyla tekrar yapıyorum
    12.5 - 10 Kg arası Dumbell kullanıyorum , Günlük 8 - 14 dk arası mekik yapıyorum
    Güçlü ve yağlı bir vücudum var Bileklerim ve bacaklarım hariç tabi.
    Şınava gelincede En fazla 75 i gördüm

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21.12.11 00:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20.12.11 23:12 ----------

Güncel :D Yardım

3. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    O kadar yazdık ölçü aldık , Kilo veremedim bi türlü resim ekleyebilirim ?

Sayfayı Paylaş