Yeni : Vpx no-synthesize -shotgun® mhf-1

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lazur tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    NO-SHOTGUN MHF-1
    Üniversite tarafından% 515 Kas Gene Proteinler Artırma kanıtlanmış
    #

VPX spor takviyeleri NO-Shotgun MHF-1 üstün bir ek arttırıyorken verimleri zihin, cilt patlama efektleri esen bir üstün ilaç dağıtım sistemiyle birlikte etkili bileşiklerin karışımı, sinerjik kurtarma kullanmak için türünün ilk kas geliştirme ekidir ® ve protein sentezi. Her Etil Ester (EX ™) teknolojisi ile birleştirilmiştir Creatine (Cex ™), Arginin (AEX ™), Glutamin (GEX ™), Beta-Alanin (BAEX ™) ve Şube Chain Amino Asitler (BCAAEX ™) gibi bileşikler maksimum emilim ve alım sigorta! Etil Ester, bu güçlü kas yapı maddeleri olarak sadece% 15 ila% 40 absorbe olabilir EX ™ teknolojisi olmadan aynı maddeler aksine kan dolaşımı neredeyse% 100 sağlam, girmek yardım ® NO-Shotgun kullanılan bileşikler. Bu son derece gelişmiş EX ™ teknolojisi servisleri bu NO-Shotgun ® patlayıcı kas büyümesi neden kas hücre zarından bileşikler! VPX yüksek NO Antrenman öncesi istifleme önerir-Shotgun ® egzersiz sonrası ile NO-Synthesize ®.

* İçeriğinde REDLINE ® ve zihin yoğunluğu üfleme için Meltdown'S güçlü yağ yakımını ve enerji teknolojisi!
    * GBB ve MTB Pompa (Magnezyum Tanshinoate B) Nitrik Oksit için oluşturulan deri yarma pompalar.
    Sadece bir anabolik PROTEİN FRAKSIYONLARI of * 40.000 miligram hizmet! Hiç ucuz dekstroz veya mumlu dolgu mısır.
    kas büyümesi önemli bir işareti için - BCAA's & fraksiyonlara Protein Peptitler maksimal kas protein sentezini ve nitrojen tutma için * ile!
    * Maksimum insülin salınımı ve insülin reseptör site duyarlılığı Araştırma kanıtlanmış PeptoPro ve BPOV tarafından Fueled. Insülin en hormonlarının anabolik olduğunu! Hiç karbonhidrat, balmumu nişasta veya gerekli şeker mısır.
    * COP ™ (Creatinol-O-Fosfat) ile anaerobik glikoliz ve CPT (di-Na Creatine PhosphateTetrahydrate) artırmak için - iki tasarımcı dönüşüm kreatinin dayanıklı olmalıdır VPX laboratuvarlarda kanıtlanmış creatines. Bu şişkinlik ortadan kaldırır ve kas dokusu içine bozulmamış COP ve CPT taşınması sağlar!
    * Beta-Alanin daha setleri ve artan kas kütlesi daha fazla kas-patlatma reps dışarı krank tüm vücut kreatin tutma artış için kullanılan bir hiper-performans madde olduğunu!
    maksimal yeni Kas Hücre Bölünmesi Hiperplazisi için * Uydu Hücre geçirmek! Bu daha büyük olan kas lifleri ve tamamen yeni bir kas oluşturmak için bu liflerin bölme anlamına gelir.
    * Arnold kendini bir şey olarak "Pump" sevk "Better Sonra Sex!" Bu bize boyut ve biz spor salonunda çabalarımızı en üst düzeye olduğunu tanımı için kaldırma zor eğitim sporcular sinyaller "Pump" dir.
    fiziksel şiddeti * NO-Shotgun ® yakıtlar bölüm kas büyümesine yol açabilir deli kas pompaları ikna etmek. Biyokimyasal ve NO-Shotgun ® yoğun direnç eğitimi eğitimli kas meydana ekstra travma nedenleri ile kombine edildiğinde fizyolojik yanıt. bildiğiniz gibi önemli bir artış, iç basınç (pompa) kas sonuçlarına Büyükşehir direnç ... Ve, pompa daha iyi travma kas dokusu sebep oldu. Sonuç: Daha büyük kas inşa yükselmiştir yetenek!
    * NO-Shotgun ®, kendi türünde ... Bar hiçbiri en gelişmiş ürün! VPX kadar NO-SHOTGUN etkinliğini emin olduğunu ® biz kesin olarak ispat ek şirket HERHANGİ için masaya 100.000 $ teklif var - bir çift kör Üniversitesi Çalışması - onların ürün daha fazla üreten, yağsız kas üreten daha iyi olduğunu daha fazla patlayıcı egzersiz ve NO bağlı başlatmak için ATP üretimi, kan pompalar tıkanmış.
    * Kendi bilim adamı, sipariş NO-Shotgun ® bugün Be ... Değil, cilt patlama kas pompaları ve yağsız kas dokusunda büyük artışlar egzersiz üfleme zihin söz!
    Anabolik steroidler Max Muscle Durdur

tasarımcı anabolik steroidler çalışmaları ile elde kas kütlesi hızlı - ama ne pahasına? Bazı steroidler ve doktor reçetesi ile onaylanmış olsa da bakım ve izleme lisanslı bir doktorun altında güvenli olabilir, tasarımcı steroidler büyük riskler var. Sporcular Josh Barnett bir ek bulunan steroid bir tasarımcı için pozitif test vardı çünkü iptal edildi son MMA mücadele gibi diskalifiye ile zor yoldan öğrendim, diğerleri tutuklandı ve internet üzerinden bu yasadışı kas uyuşturucu satın almak için hapishanede geçirdi ve birçok ek şirket kapatıldı var. Ve hala başkalarının sağlık sorunları yaşadı. VPX Yasal edildiğinde yanlısı hormonların dünyanın en büyük üreticileri olmak için kullanılır. Ama o döneme geldi ve gitti - FOREVER! Dolayısıyla VPX araştırma ve tasarımcı anabolik steroidlerin kullanımı olmadan kas genler ve kazanç kas hızlı değiştirmek için bir non-hormonal yöntem geliştirmek yıllar geçirdi. Ve onun Baylor Üniversitesi olarak araştırma tarafından desteklenmektedir. Şimdi, inanılmaz iyi çalışıyor yedeklediğinizden ciddi insan tabi bilim olan bir ürün seçebilir ve 30 farklı kan belirteçleri üzerine güvenlik veri var. Ne kas bilim bu çirkin atılım nedir? NO-Shotgun denir! Bu doğru. NO-Shotgun ®, yağsız vücut kütlesi üzerinde toplayacağım ve Toplu Görünüm gücü üretmek kanıtlanmış ek değiştiren bir kas-gen kullanan birine sadece doping veren olmaktan geçebilirsiniz böylece kas genlerin yükseltmek kanıtlanmıştır!

24 Temmuz itibaren New York Times 2009 baskısı, steroid içeren iki over-the-counter diyet takviyeleri hakkında bir hikaye Perşembe günü federal yetkililer tarafından açılan mahkeme Gazetelere göre. (Referans: İki Besin Takviyesi MICHAEL S. SCHMIDT ve Natasha SINGER By Steroidler Contain Said). Zaman millet ve hileli takviyeleri satın durdurmak yerine güvenli ve etkili, güvenli ve steroid YASAL alternatifler bulmaya gidiyoruz? Görünüşe göre, takviyeleri, Tren Xtreme ve Mass Xtreme, Amerikan Hücresel Labs yasadışı tasarımcı steroid içeren tarafından üretilmektedir. maddelerden biri ilk Bay Area Laboratory Co-operative ilişkin soruşturma sırasında altı yıl önce tespit edildi Madol vardır. Araştırmacılar Amerikan Hücresel Labs tarafından yapılan spor ürünleri endişe büyüdü; bu FDA sonra oluştu Mahkeme belgelerine göre, iki ürünü kullanan kişilerde karaciğer ve böbrek sorunları rapor aldı.

Yağsız kütle - 181,1% daha fazla kazanç
    Bench Press Mukavemet - 1108,2% daha fazla kazanç
    Bacak Basın Mukavemet -% 53,5 daha fazla kazanç
    Miyofibriler Protein -% 107,2 daha fazla kazanç
    Toplam Kas DNA - 148,65% daha fazla kazanç
    Miyojenik Düzenleyici Faktörler - 515,0% daha fazla artışı (Myo-D)

Bilimsel olarak formüle
    Gelişmiş Post-Egzersiz Anabolik Kokteyl *
    Üniversite test
    maksimal anabolizma için tümünü içerir Essential Amino Asitler *
    Içeren PeptoPro, en gelişmiş kazein proteini hidrolizat *
    Içeren Beta-Alanin * performansı artırmak için
    NO-SYNTHESIZE® MHF-1

Dünyanın en Anabolik Post-Egzersiz Formula - DÖNEM!

VPX NO-Synthesize MHF-1 NO sinerjist "post-egzersiz" olarak formüle edildi-Shotgun. (Antrenman öncesi) arasındaki en önemli fark NO-Shotgun ve NO-Synthesize, Synthesize içermez "REDLINE Enerji Teknolojisi." NO-sentezini sıfır enerjik bileşikler (örneğin, REDLINE Teknolojisi) içerdiğinden onu yatakta bile önce, günün herhangi bir saatinde alınabilir. Ancak, mümkün olan en yüksek anabolik kazanımlar elde etmek için, VPX çok Antrenman öncesi NO-egzersiz sonrası NO ile Shotgun istifleme önerir-Synthesize.

NO-MHF-1 ™ Synthesize özeti:

* Eşsiz Eğitim Yoğunluğu
    * Zihinsel Keskinliği ve Odak
    * Tüm Vücut Kreatin Tutma
    * İnsülin duyarlılığı ve Cevap Verme
    * İnsülin Aracılı Yalın Kütle
    * Kas oluşumu ve Kan-Engorged Pompalar
    * Kuvvet, güç, dayanıklılık ve iyileşme
    * Net, Su-Free Kas Ayırma
    * Kan Akımı ve Nitrik Oksit (N.O.) Düzeyleri
    * COP gut Parçalanma Kreatinin için Dayanıklı

VPX NO-Synthesize böylece tam hiper kritik egzersiz sonrası anabolik pencere yararlanarak, post egzersiz kurtarma ve kas geliştirme geliştirmek için formüle sahiptir; daha fazla pompalama inanılmaz kas, NO-Shotgun V3 yarattığı anabolik ortam faydalanmak için.

Bu yığın başka şirketlerin bilimsel gelişmişliği sahip olmadıkları için kullanmak olamayacağını süper güçlü maddeler içerir. NO-Shotgun ve NO-Synthesize mutlak iyi öncesi ve sonrası egzersiz hiç sanat laboratuvarların VPX devlet olarak icad edilen takviyeleri vardır. Burada öncesi ve sonrası egzersiz ürünlerinin sonraki evrim göreceksiniz ki sadece birkaç devrimci anabolik ve hücre-şişlik artırılması unsurlarıdır - NO-Shotgun ve NO-Synthesize:

* COP ™ - Creatinol-O-Fosfat
    * Di Sodyum Kreatin PhosphateTetrahydrate
    * BPOV - Bis Picolinato Oxo Vanadyum
    * Beta-Alanin Etil Ester HCl
    * PeptoPro - Kazein Protein hidrolizatlarının
    * GBB - Gamma-Butyrobetaine

Son düzenleme: 18 Ekim 2010
  2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    no shotgun v3 kullandım pump olarak fena değil ama vapor daha iyiydi benim kullandıklarım içinde. Tabii ki vapor daha kompleks bir ürün onuda unutmamak lazım karşılaştırma yaparken. Yine uçuk cümleler var ama bu üründe bence pek fark yoktur gibi geliyor bana :)

3. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    aslında vapor ve halo ıkısını denemek ıstıorum ama bb.com da urunler çok dusuk oy alıyor ondan geri adım atıyorm

4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    onlara pek güvenmeyin derim. Orda büyük paralar dönüyor sonuçta sitede bir kaç oynama çokda zor değil. İlk önce kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurun. Ben çok memnun kaldım hatta vapor-halo kombinesini yapıcam sipariş verdim ürünüm perşembe falan gelir. Halo ile hiç kullanmamıştım çok heycanlıyım. Deli bir beslenme programıda hazırladım kendime :)

5. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    gelışmelerden haberdar et :) bende şmdı gaspari superpump sizeon contest kombınesıne başlıcam snra vpx yada vapor a devam etcem

6. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    lazur sen bu ıkı urunu kombıne olarak kullandın mı? eger kullandıysan faydasını nasıl kullandıgını yazar mısın ?

7. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürün etkili bir ürüne benziyor.Denemek lazım.

8. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    ikisi harika arkadaşlar o kadar kombine yaptım en iyilerinden diyebilirim bu kombineden sonra vücut en az 1 beden büyüyor

9. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürün bayramdan sonraki hafta elimde olacak. kullanmak için sabırsızlanıyorum..

10. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü nanovapordan üstün kılan özelliği içerisinde protein barındırmasıdır. Bu proteinin ise kana 30 dakikadan önce karışması ve anabolic sistemi harekete geçirmesidir. Ama nanovapor sadece antremandan önce performans artırıcı olarak kullanılmaktadır. Belki performans açısından nanovapor daha iyi bir ürün olabilir ama vpx no-shotgun almak daha avantajlı kanımca.

11. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    iyi hoş diyorsunuzda vapor pre. bu post workout değilmi?

12. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0

Edit:pardon yanlış anlamışım. Vpx No-shotgun pre-workout - vpx - syntha size post-workout. İkisi birlikte kombine edilirse daha faydalı olur. Ama tek tek de kullanılabilir.

Son düzenleme: 23 Ağustos 2011

Sayfayı Paylaş