Yeni salonum Yeni programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ofbeat tarafından 28 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bugun salonumu degiştirdim busefer cok ilgili biryer ölcülerim alındı kaydedildi yag oranıma bakıldı filan gelişmeler izlenicek sanırım neyse hoca bana söyle bir program verdi hedefimi tam anladıkdan sonra
    tüm haraketler başladıgım kilo ile bitiyor yani 3 sette 3x10 bazı makinaların adalarını tam bilmiyorum bulamadımda sitelerde

Gögüs:
    Smith Machine Incline Bench Press 3x10 hep aynı kilo
    Butterfly (pec Deck) 3x10
    Oturuyorum arkadan makinanın tutacagı dirsekleri dayayıp iki elimle kavruyorum göbege karın arkasına cekiyorum 3x10

Biseps:
    Standing Cable Curls 3x10
    oturuyorsun arkada eller cok yakından tutulucak bir yer var kafanın arkasında onu alıyorsun eller ileri uzanıyor geri bırakıyorsun bi makina 3x10
    Tek dumble boyun arkasından kafanın üstüne kollar gergin olana kadar 3x10

Kaslarımı bayağı agrıttı hoşuma gitti hem nasıl yapıcagımıda düzgün gösterdiler bi önceki salon gibi sakatlanmıycam sanırım :D nasıl sizce ? ilerde kilolar artıcak haraketler degişicek dedi hocam

2. HANS

HANS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla 3 ay oldu yeni salona geçtim yeni,güzel,sağlam,fakat aynı zamanda kalabalık tanımadık kişiler dikkat çekici bi salon cık cık bunalıma girdim eridim bittim terbiyesizim ki.

Sayfayı Paylaş