Yeni salonum ve programım hakkında kafama takılanlar...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve paradox35 tarafından 2 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. paradox35

paradox35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar, başlıktan da anlaşılacağı gibi 1 haftadır yeni salonumda hocamın anlattığı programla devam etmeye çalışıyorum ama programım hakkında birkaç şey sormak istiyorum.

Başlangıç programında hoca mekik çekmememi ve bilek hareketleri yapmamamı söyledi, göğüs içinde sadece ayakta "Dumbbell Flyes" flyes hareketini dik bir şekilde yapmamı söyledi ama bu şekildede bütün baskı omuzlara biniyor göğüste hiç bir baskı hissetmiyorum ve sitedede hiç böylesine rastlamadım... bunun yanında 3 farklı şekilde olmak üzere yani 3x3x10 omuz ,3x3x10 kanat-sırt hareketiyle bu bölgeleri başlangıç olarak çok yorduğumu hissediyorum, biceps ve triceps için 3x10 la birer hareket uygundur heralde... bacaklarda da sadece itme hareketi yapıyorum...

6-7 ay önce 1 ay kadar daha salona gitmiştm ama okul vs özel problemler dolayı çok düzensiz olmuştu ama bu sürede salon tecrübem ve internette okuduklarım hareketlerin ve aletlerin kullanımı hakkında epey bilgi sahibi olmama yetti...

Yani eski salonumda Mekik-Omuz-Göğüs-Kanatlar için yukarıdan çekme hareketi-biceps-triceps-bilek her birini 3x10 birer hareketle çalıştırıyordum, şimdiki hocamsa eski programın yanlış olduğunu söylüyor...

Sizce nekadar doğrudur...

Bunun yanında bir süredir siteyi takip ediyorum emek harcayıp bu kadar bilgiyi bizimle karşılıksız paylaşan herkese teşekkür etmek istiyorum...

Sayfayı Paylaş