yeni salona başladım fakat

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Crixs34 tarafından 1 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Crixs34

Crixs34 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yeni bir salona başladım haftanın 4günü gidiyorum 3 program yazıldı gittiğim gün birini uyguluyorum sırayla gidiyo 1.gün 2.gün 3. gün sonra tekrar 1.gün yaptığımı yapıyorum sizce tek bir program ile gittiğim bütün günler aynı programı yapmam uygun olmazmı

nelasq bunu beğendi.
  2. Ali610

Ali610 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Olur neden olmasın ama şimdi senn 3 programın farklı bölgeleri çalıştıran bi programdır bunların hepsinin içinde olduğu bi program uygularsan uygun olur bence. hocana danışşan daha mantıklı

3. Crixs34

Crixs34 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    cevabın için sağolasın fakat bu şekilde pek gelişebiliceğimi zannetmıyorum arkadaşıma başka bana başka yazdı?

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Sana salona yeni başladığın için başlangıç programı vermişler dostum onu haftanın 3 günü uygulamanı söylemiştir büyük ihtimal hocan , kilon kaç bilmiyorum ama
    Pazartesi:Ağırlık Salı:Cardio Çarşamba:Ağırlık Perşembe:Cardio Off Cumartesi:Ağırlık Pazar:Cardio şeklinde uygula.

5. Ali610

Ali610 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman hocan senin yapına göre program vermiştir. Teşekkürler butonunu kullanırsan daha iyi olur yoksa kızıyolar benden söylemesi :)

Sayfayı Paylaş