Yeni kombinasyonum: Nitrix/Nitro-Tech/Cell-Tech/No xplode

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dachosen tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Selamlar.

1 kutu 2 lbs nitro-tech yarım kutu 2 lbs cell-tech 90 tablette nitrix bitirdim. Yemeğimi düzenli yedim. Haftada çok düzenli olmasada 2 gün alt 2 gün üst çalıştım. 2 ayı aşkın bir sürede 7 kg aldım(daha fazla almak istiyorum). Fazla olmasada şekillendim ve kütle kazandım. Düzenli çalışarakta bu değerlere ulaşabilirdim sanırım ama yaz olması yüzünden çok üşendim. Hazır kışta geliyor dedim ve kendime eskisine noxplode eklediğim bir kombinasyon hazırladım. Sizinde görüşlerinizi bekliyorum. Aralarından ekleyeceğiniz çıkaracağınız supplementler olursa bana bildirirseniz sevinirim.

Saygılar

Ayberk

2. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    sporu ne zamandır yapıyorsun yaşın, boyun, kilon hakkında da bilgi veririsen daha iyi yardımcı oluruz.
    suplement konusunda nitrotech süper bir proteini aksini diyen duymadım desen yeridir. benim kafamı karıştıran nitrix güzel ni nox da celltech varken bir creatin ürünü yanına noxplode neden ekledın ? iki creatin çok fazla olur bence. bulabilirsen celltech ve noxplode yerine nanovapor ekle

dachosen bunu beğendi.
  3. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    dachosen, yanlış anlamadıysam 2 aydır bu spordasın eğer öyle ise yazdığın ürünlerin hiç biri sana uygun değil. Basit bir whey protein ve creatine yeterlidir.thums:

4. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    creatine bile erken sadece whey hatta o bile fazla birkaç ay iyi beslenme ile çözülür sorunun ileride girersin supplemente.

5. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    nitrix falan kullanmıssın cok mantıksız ahura nın dedigi gibi wheye bile erken denebilir derecedesin

6. manhunt

manhunt Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    53
    cell-tech ve nitro-tech güzel ürünler ancak no-xplode için aynı şeyi söyleyemiycem bıraktıktan sonra güç düşmesi çok fazla oluyor.

dachosen bunu beğendi.
  7. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    bu aylarda nedense herkes bı supplement kullanma hevesi alıyo. önce beslenme diyoruz sallayan yok

dachosen bunu beğendi.
  8. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Öncelikle herkese yorumları için teşekkür ederim.

Yaklaşık 11 yıldır basketbol oynuyorum. 2 senedirde koçumuzun yardımıyla düzensiz ağırlık yaptık. Ama 2 aydır birazcık düzene soktum. Boyum 1.97 kilom 87. Kas olarak kilo alma amacındayım. Öyle yağlanma gibi bir problemim yok.

Konuyu açarken açıklayıcı bilgi vermediğim için hata bende. Şimdi cevaplarınızı bekliyorum:)

9. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Bu arada baya bir hırs yaptım ve gaza geldim :) 2 arkadaşım 110 yaparken ben en fazla 80 ile bench yapabiliyorum. 2. sırada olunca zoruma gidiyor. Bu yüzdende biraz başvurdum bu supplementlere..

10. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    bak bench press birazda genel güçle alakalı bir olay. birkaç supplement alıp bu güç artışını hemen sağlayamazsın. ancak sana şunu diyeyim direk etki görmek istiyorsan nox ürünleri kullanmalısın performansını arttırır. whey amino gibi ürünler kendini zamanla gösterir. birkaç kez kullanıp da fayda görmen olanaksız. ama basketbolcular bu ürünleri çok güzel kombineler halinde kullanıyorlar. mesela muscle-fitness dergisinin foruma birkaç videosu verildi sunucu bir doktor ve girişinde michael jordandan bahsediyor sürekli. sizin sporunuz içinde kas gücü ve performans vazgeçilmez. yukarıdaki ürünleri ben olsam söyle düzenlerdim.
    muscle tech>>> nitrotech, anabolic halo , nanox-9, multivitamin (markası sana kalmış bence animal flex veya controlled labs orange triad veya gnc triflex. bunlar aynı zamanda eklem stabilizasyonunu sağlarlar rahat olursun). bu kombine bir çok bodyci tarafından kullanılıyor. senin yaptığın kombineden çok daha başarılı olacaktır ve karaciğerine daha az yüklenmiş olacaksın. yardımcı oldum umarım

dachosen bunu beğendi.
  11. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Yardımınız için çok teşekkür ederim. Size ve bilginiz yoksa diğer arkadaşlara 2 sorum daha olacak. İlki sürekli kullanacağım için bana aynı etkiyi verebilecek başka markalarında böyle ürünleri varmı? Bsn-gaspari gibi..

2. sorum ise kullanım ölçüleri ve zamanları ile ilgili. Biliyorsunuz ki markalar supplementlerin etkisi daha fazla olsun dolayısıyla çabuk bitsin düşüncesiyle yüksek ölçek söylüyorlar. Kullanıcağım supplementlerin ideal ölçüleri nelerdir?

Teşekkür ederim.

12. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    gaspari superpump,bns no-xplode ve animal pump var performans arttırıcı sana söyleyebileceğim. benim tercihim muscletech nano x9 al en kalitelisi bence o anabolic haloda var ama pump özelliği için bunu tercih etmen daha mantıklı. bu ürünler pre-workout ürünleridir. antreman öncesi bi ölcek ile başla. ileriki haftalarda 1.5 ve 2 ölçeğe doğru çıkarsın. ama dikkat et 4-8 hafta da bi ara vermen lazım sürekli kullanmamalısın. dinlendirmen lazım vücudu.

dachosen bunu beğendi.
  13. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Düşündüğüm ard arda aynı markanın ürünlerini kullanmamak. Etkisinin azalacağı düşüncesinde olduğumdan farklı markaların aynı etkiyi yaratan ürünlerini istedim. Bende biraz araştırayım ve artık bu 1-2 hafta içinde karar vericem.

14. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    aynı marka ürünleri kullalınırken dozaj belli periyotlarda arttırıldığı için düşüş olmaz. ikincisi vücudun belli bir seviyeye geldiği zaman artık istesende istemesende yukarıya çıkamaz ondan dolayı dozajı maximum kullanma seviyesine gelince 2-3 hafta ara verilirki tekrar ilk baştaki dozajdan başlanır bu da yeniden tetiklenmeni sağlar.

dachosen bunu beğendi.
  15. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    aynı markanın farklı ürününlerini kullanmak herzaman daha iyidir her kez kendini düşünür üretici satışı atrtırmak ister alıcı performansı arttırmak ister üretim de de ürünler hep birbirini tamamlar süper pumpla sizeon - haloyla vapor - noxplode nitrix - animal stack ,pak vs vs

dachosen bunu beğendi.
  16. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    İşte ben öyle düşünüyordum. Gaspari-Bsn-Muscletech ürünlerinin aynı etkiyi gösteren stacklerini diğeri bitince kullanmak sonra tekrar başa dönmek gibi. Ama yani etkisi olmayacaksada boşu boşuna para dökmek anlamsız olur.

17. Dogu

Dogu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADAŞLAR şu şekilde bir kombine'yi çok uzun süre kullanmayı düşünüyorum

protein tozu: muscletech nitrotech hardcore,

aminocid: alpha amino prototype216,

nitric oxide: nonox9 hardcore ( her kutu bitimminden sonra 7 veya 10 gün ara vermeyi düşünüyorum etki kaybını önlemek için )

glutamine: universal glutamine powder 600gr ( glutaminde marka değişebilir )

yaklaşık 8 ay bu kombine'yi kullanmayı ve 8 ay sonra ek olarak 12 haftalık haftada iki kez olcak şekilde primobolan kürü yapmayı ve sonrasında zaten kür esnasında da kullandığım bu kombineyi 10 ay sonunda tek olarak sürdürmeyi düşünüyorum görüşlerinizi fikirlerinizi veya tavsiyelerinizi bekliyorum... Not: konuya hakim abilerim veya kardeşlerim yazarsa sevinirim

18. Dogu

Dogu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    benimde yeni kombinem bu o yüzden bende bunu kombineyi bu başlık altına yazdım başlık çöplüğü olmasın diye zaten herkez kafasına göre başlık açıyo boşuboşuna yer kaplayan onca konu ve başlık var bende benzer bi konu olduğu için buraya yazıyorum hem forumda kalabalık olmasın hemde benzer düşüncelerdeki insanlar rahatça tartışsın diye düşündüm ve düşüncemin hala arkasındayım !

19. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    evet gayet güzel açıklamış arkadaş.her marka kendi ürünlerini birbiriyle tamamlar:lol:. buna şu kombineler verilebelir
    muscletech halo-vapor(vapor yerine nanox9 da olabilir)
    gaspari super pump250(plasmajetde olabilir)-sizeon
    bsn noxplode-nitrix
    universel animal pump(nox3de olabilir)-stack2 gibi başka markalarında kombineleri vardir ama genelde tercih edilenler bunlar.thums:

supplement kombinasyonun iyi ama sonraki girdiğin steroid kür de nox veya türevi ürün kullanmamalısın:mad:. bu konuyu araştır zararlı olduğunu anlarsın. kür yaparken kullanacağın en iyi supplement whey ve casein proteinidir:). ayrıca kürü yılda 1 ker yap fazla değil.;)

20. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    dachosen, DOĞU

Yönetim her türlü moderasyon işinde gerekli müdahaleyi yapacaktır.
    O nedenle birbirinizi moderasyon konularında uyarmanıza ve kırıcı olmanıza gerek yok.

Bunun dışında birbirinize karşı tavrınız forum adabına hiç uygun değil.
    O nedenle mesajlarınız silinmiştir.

En kısa zamanda üslubunuza çekin düzen vermenizi ve tartışmayı bu başlık altında sürdürmemenizi rica ederim.

Bu mesajımdan sonra konu dışı atılacak her mesaj silinecek ve mesaj sahibine ihtar verilecektir.

Bilginize.

diez, saydam ve dachosen bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş