Yeni Hardline %100 Whey 2,3 kg - 7,8 Gr BCAA

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve supplementler.com tarafından 4 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Ben shake'e 1 ölçek atıyorum 300 ml sütle karıştırıyorum 33 gram protein ediyor yanlız çok tatlı bi süre sonra bayıyor

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    1 ölçekte değil 1 porsiyonda 33 gram protein var.

1 porsiyon = 2 ölçek.

Bilginize

3. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    sütle beraber 33 gram protein oluyor

4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar tad kısmı 2.planda kalsa önemli olan etkisi değilmi tadı kötü ama etkisi süper ise kullanmıcakmısın ? kısaca etkisi nasıl iyi mi kötümü ?

5. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Ec0 sana başka bir üyenin alıntısını yazayım.Bu tarz ürünlerde gerçekten etkiden ziyade içerik,tad içerdiği protein türünü konuşmak daha doğru.

Şimdi ben kendi izlenimlerimi yazayım.Tad olarak hardline ın gerçekten ortalamanın daha üzerinde olduğunu düşünüyorum.Aroma dengesini iyi yakalıyorlar ve ürün kolay kolay baymadığından içimi rahat oluyor.Ama içerdiği tatlandırıcıdan(Aspartam) dolayı diğer tozlara göre daha tatlı.Bunu da shakerin içine daha fazla su ekleyerek çözebilirsin.

İçerik olarak zaten Despo önceki sayfaların birinde başarılı olduğunu hatta Bcaa oranının optimumdan daha iyi olduğunu da yazmıştı.

Ürünü kesinlikle denemeni tavsiye ederim hem içerik olarak hem tad olarak ortalamanın daha üstünde ürünler sunduğunu düşünüyorum Hardline ın.

1reex1 bunu beğendi.
  6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ben tad önemsiz demiyorum ama bu 2.aşamada kalır protein bcaa oranı yüksek ama kullanılan malzeme diğerleriyle aynı kalitedemi yani kısacası tadı güzel ama etki 10 üzerinden 3 mesela 10 üzerinden 8-9 etkili ürün almak varken niye bunu alalım kimse etkisi hakkında düzgün bişey yazmamış hep tad tadı boşverin etkisini yazınki almayı düşünenler ona göre düşünsün tadınıda yazarsanız ayriyetten tabi bilgilendirmek açısından çok daha iyi olur ama taddan önce etkisi yani sonuç alınıyormu onu yazılmalı sonra tad hakkında bilgi verilse daha doğru olur bence bende ürünü denemek istiyorum ama bipro ile whey arasında kaldım büyük ihtimal bipro ama whey hakkında kesin bir sonuç bulamadım

7. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ama zaten urunun baska neyıne yorum yapılcakkı

sonucta bıldıgımız konsantre whey ıste yanı ole abartılcak bır durum yok dıger konsantre wheylerde neler varsa aynısı bundada mevcut

bıpro ıse oldukca ıyı bır ızole proteın yanı ust duzey ızole proteınlerde ne varsa aynısı bıproda da mevcut :)

bence bu tarz ( optımum gold - hardlıne whey v.b ) wheylerde pek bı fark aramayın yada beklemeyın tadı hosunuza gıdenı alın .

sımdı bırı cıkıp dıcekkı optımumda hdro whey bılmem ne de var . varda ne oranda hıc yazmıyor :) 50tl ustu bır farka hıc degmez hardlıne alın gıtsın yada ne bılım twınlap alın :)

mötley crüe bunu beğendi.
  8. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Ec0 sana katılıyorum tadı için içmiyoruz etkisi için içiyoruz etkiside bi weider kadar olmasada kendi segmentinde iyi bi ürün

9. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    1 ölçek hardline %100 whey (2,3 kg) ürünü 300 ml sütle karıştırırsanız 33 gram protein almış olmazsınız.

300 ml sütte 9-11 gram protein bulunur.

1 ölçek wheyde 16,5 protein.

10. smntmbr

smntmbr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    ben çileklisinden bir kutu bitirdim tadı gayet güzeldi. protein tozunun etkisi iyiydi, kötüydü demek için en azından bir kaç kutu kullanmak gerekir diye düşünüyorum. her ne kadar 2 ölçek toz 33 gr etse de 112 tl fiyatıyla olarak uygun bir ürün. karşılaştırma yaparken 200 tl lik protein tozları ile kıyaslamak da biraz haksızlık olur.

11. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Ürün Ve kampanya fiyat performans olarak güzel.Bende eskiden hardline ı sevmezdim.Sonuçta sektörde yeniydi,herkes karalardı.Ama son cıkarttığı kampanyalar,ürünler,kullanıcı yorumlarına göre satış politikası izlemesi(Kutuları eskiden boya kutusu gibiydi şikayetler üzerine 1,2 ayda değiştirdiler)..bunlar olumlu şeyler.Danny'nin dediği gibi konstantre whey'in kalitesi ne kadar değişebilirki?Sonuçta kaliteyi etkileyen temel faktör üretim bandındaki filtreleme.

12. boschnak

boschnak Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hukukçu
    Yer:
    İstanbul
    bu kampanya bitti değil mi_?

13. KKocaarslan

KKocaarslan Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bi da hardline almam. ben 1 ölcekte 33g protein var diye almıştım meğer 2 ölçekte 33g protein varmış. her insanı bir kere kandırırsınız. Türk malı, destek olayım diye sırf sizi seçtiydim ama bi da töğbe,

14. fthycl

fthycl Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Çikolatalı sipariş etmişmiştim internet üzerinden. Bugün geldi ve tadına bakmak için yarım sütle karıştırıp içtim. Tadı gayet güzel anlamıyorum ki insanlar protein tozlarından Sex On the Beach kokteylinin tadını mı arıyor?
    Ölçek-Protein miktarı tartışmasıyla ilgili olarak;
    ürünün 100 gramında 79.5 gram Protein, 4.9 gram Karbon Hidrat , 6.4 gram yağ içeriyor bu kötü bir oran mı sizce?

Ek olarak içine ölçek koymamışlar her gün sabah uyanınca ve akşam yatmadan önce kullanmayı düşünüyorum.
    Fakat miktar olarak ne kadar kullanmalıyım bu konuda beni aydınlatacak biri olursa sevinirim.
    Mesela sabahları 300ml Süt, muz,yulaf ezmesi ve bu üründen karıştırmayı düşünüyorum ölçek olarak tepeleme kaç yemek kaşığı atmalıyım?

15. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Ölçek içinde vardır bir büyük kaşık yardımı ile kutuyu karıştırın.

Sayfayı Paylaş