Yeni Gelmiş Ama Kalici üye:)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve timecop tarafından 7 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. timecop

timecop Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım vucut geliştirmeyi 2,5 senedir yapıyorum.....boy 167 define olarak 63-64 kiloyum off seson ise 70-71 kiloyum....bu güne kadar hep power lift mantığı ile çalıştığım için çok az kas hacimi ile büyük kütleler kaldırabiliyorum:)......kendimden az çok bahsettim....:) en favori kasım bicepslerimdir;).................arkadaşlar sizlerden yarın sabah; supelemntler bölümünde uygulamak istediğim,suplement kürü hakkında bilgi alabilirmiyim............yani hangisinden kaç gram kullanim ne kadar kullanim emin olamadım.........suplementler bölümünde yarın sabah açacağım başlığa cewaplarınızı esirgemezseniz çok sevinirim......bu sporu seviyorum arkadaşlar ;) zaten 2.5 senedir istekle çalışmamın nedenide bu sevgi;) bu siteyide çok sevdim;) sizler ile seviyeli bir forum geçirmek dileği ile...

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bu tarz bir mesaja ilk defa rastlıyorum..bilgi almak için önceden bilgi verip rezervasyona gerek yok..supplement başlığı bu iş için..forumda arayıp bulamadıysanız sorarsınız tabiki..

ikinci olarak kendinizi tanıtın bölümüzde kendinizi tanıtmalısınız..bunun için bir başlık açılmamalı..
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kendinizi_tanitin-t41.html

sehzadecelik bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş