Yeni(den) başlıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Lahion tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Lahion

Lahion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhaba;
    Forumda yeniyim. ilk mesajımı yaklaşık 1 saatlik genel bir forum incelemesinin ardından yazmaya karar verdim.

6 aydır vücut geliştirmekle uğraşıyorum. 6 aydır düzensiz spor dengesiz beslenmeye devam ediyorum. Son zamanlarda buna bir son verme eğiliminde idim. Zira foruma girmekteki amacım da buydu.

Kendime yararlı olabilecek bilgileri edinmeye çalışıyorum. Fakat hala bazı terimleri ve bilgileri anlamakta güçlük çekiyorum. Bu nedenle önce ne istediğime ve ne yapabileceğime karar vermem gerektiğini düşündüm.

Şunu açıkça söyleyebilirim ki, bunu bir spor olarak değil, tamamen seksi bir vücuda sahip olmak için yapıyorum. Ve vücut geliştirmenin yanında, fiziksel açıdan daha aktif ve verimli olmak için Kick box'a da başlamaya karar verdim.

Bu sporla uzun zamandır ilgilenen sizlere sormak istediğim şudur;

Çalışan birisi olarak kick box ve vücut geliştirme aynı anda yapılabilir mi? Doğru olur mu? Şayet doğru ise yahut yanlış ise, hangi ek besin maddelerini ne oranda kullanmalıyım? Yağsız bir vücut tercihimdir ve şu anda 180 boya 72 kiloya sahibim.

Şimdiden teşekkürler.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Arama Kelimeleri : kickboks body

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş