yeni bir program(omuz ağırlıklı)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ceyhunn

Ceyhunn Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim ustalarım sizlere sorularım olacak
    ilk olarak 1 aydır saolna gidiyorum programımdan memnun değilim.banayeni bi program için yardım edermisiniz. ben programımda daha çok omuz ağırlıklı olmasını istiyorum ama salondaki hoca bana karışık bi program veriyor.kendi kafama göre program yapıyım dedim arkdaşlar yapma dediler bilen birilerin den yardım alarak hazırla dediler.ikinci olarak programım da aynı gün bütün bölgelere çalışıyodum.ama bazı arkdaşlar ve abiler bana hergün tek bir bölge çalışmamı söylediler acaba bana yardım edebilirmisiniz.hepinize şimdiden tşkweightlifterbench_Odumbelllls:eek:

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bir aydır salona gıdıyorsan tabıkı ılk ay tek gunluk programla calıscaksın..Sonra 2 ay 2 gunluk program daha sonrada 3 gunluk olucak..Yanı 2 gunluk program gunde 3 bolge, 3 gunluk program gunde 2 bolge seklınde calısacaksın..Sen daha 7-8 ay bıtırmeden gunde tek bolge calısma..Sakın hocanın verdıgı programın dısına cıkma..3. ayın bıtınce hocana soylersın durumu omuzlara yuklenmek ıstıyorum dıye..Acelecılık yapma..Hocanı dınle..Neden dınlıceksın cunku o HOCA..thums:

Ceyhunn bunu beğendi.
  3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Forumda ısmarlama program yazılmamaktadır.
    Çünkü eksikliklerinizi, fiziksel yapınızı ve hayat tarzınızı bilmeden hazır program tavsiye etmek yarardan çok zarar verebilir.
    Sizi en iyi tanıyan hocanızla beraber oturup programınızı oluşturabilir ve bu programı daha sonra forumla paylaşabilirsiniz.

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş