Yeni bir hayata ilk adım ...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve alkan34 tarafından 4 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. alkan34

alkan34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba saygı değer büyüklerim ve dostlarım ben 19 yaşında 1.83 boyunda 90 kilo kadın memesi gibi bir memeye(bundan nefret eden) , büyük göbeğe ve hem 10 kilo verip hem kas yapmak isteyen biriyim 1 eylül tarihi itibariyle hayatımı değiştirmeye karar verdim ve bu kararımdan asla ve asla vazgeçmeyeceğim anladım ki bu dünyada ailem ve benden daha önemli hiç birşey yok. Neyse konuya geleyim 1 eylülde çok kapsamlı ve prosfesyonel hocaların bulunduğu bir spor salonuna yazıldım yazıldığım salonda Nadir Polatçı hocam gibi değerli isimlerde mevcut. antrenmanımın ilk günü 20 dk koşu bandı 15 dk bisiklet 3x15 gögüs , sırt , ayak ve mekik hareketleriyle çalıştım . 2. gün bir beslenme programı yazdılar(aşağıda yazacağım). bu sabah 3. günümü tekrar 1. gün programını uygulayarak yaptım. Ben çok kararlıyım gerçekten ama gerçekten hedefim büyük amacım hızlı bir şekilde düzgün bir beslenme programıyla hızlı biçimde kas yapmak ve bu kasları belirgin hale getirmek gerekirse ilaç tavsiyeside alacağım sizden(yorum yapacak olan değerli arkadaşlar aşağıda ilaç tavsiyesinde bulunursa çok memnun olurum). diyeceklerim budur sevgili büyüklerim ve dostlarım yardımlarınıza ve her türlü eleştiriye açığım. beslenme programım(doğrumu yoksa değiştirmelimiyim yorum yaparsanız sevinirim);

Sabah:5 yumurta akı(haşlanmış) , 2 dilim çavdar ekmeği , domates&salata , 1 bardak taze sıkılmış meyve suyu.

Ara Öğün:Meyveler

Öğlen:300gr ızgara tavuk gögüs , çoban salata , lapa pilav ve 1 bardak light ayran

Ara Öğün:Sebzeler

Akşam:400gr haşlama tavuk gögüs , 300gr haşlanmış patates 1 bardak light süt

Beslenme programım budur yorum yapan yapmayan herkese teşekkürlerimi sunarım.

2. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
  3. Filipe

Filipe Yeni Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    kahvaltıda peynir olsun mutlaka

4. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Bence programına yazdıklarını yarıya indirmeye calış yağ yakım programı icin biraz fazla gibi

5. dloyges

dloyges Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    700gr tavuk fazla değil mi

Sayfayı Paylaş