Yeni Bir Düzen Arıyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve rockst4rr tarafından 10 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rockst4rr

rockst4rr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben kendimi bildim bileli bir kilo problemim var. Bu fazlalık kilolardan kurtulup öyle abartılı olmayacak şekilde evde dumbbel ile çalışarak yapmayı düşündüğüm bi vucut ( ve tabi dışarda koşu bilisiklet vs.) .. Ayrıntıya geçeyim:
    Kilom:95
    boy:1.84 ve göbekli bi yapıya sahibim
    forumda bulduğum https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html bu konu ile 1aydır bu programı yapmaya çalışıyorum ara sıra aksattığım oldu ama ramazanda olduğumuzdan tam gerçekleştiremiyorum. Ramazan bittikten sonra yapabileceğim düzeli bi porgram lazım bana. Tabi başta dediğim gibi (abartılı) bi vücut falan diyorum ama öyle bişeyede gerek yok aslında ve bunuda 2adet 10kg luk dumbbellada zor başarılır tabi ama ben böyle uzun bir şekilde çalışabileceğime inanıyorum ve bana bu fikri veren bi arkadaşımın evde çalışarak yaptığı kaslı ve ince vücudu gördükten sonra gerçekten bunu başarabileceğime inanıyorum. Cevaplarınızı bekliyorum
    Ve tabi bana beslenme konusunda bi kaç ipucu verebilirseniz çok iyi olr. Ama okula gittiğim için o zamanlarda her istediğimi yiyemem ve o durumda yememin doğru olduğu besin türlerinden bi kaç sıralarsanız çok iyi olr. Ve böyle zayıflamak içinde spor salonuna gitmek lazımmı? Çok fazla şey söyledim ama sağlıklı bi şekilde zayıflayarak normal ve biraz kaslı bi vücut istiyorum 75-80 kilonun ideal kilo olduğunu düşünüyorum tabi 15-20kg vermek kolay değil ama bunu başaracağıma inanıyorum ve vereceğiniz tatktikleri dinlemeye hazırım

MyShadowKing bunu beğendi.
  2. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sorunumuz aynı . Benimde boyum 183 kilom 87. Gercekten zayıflamak gerek adam göbeği yaptım resmen . Hem kick boxa gidip hemde kosu bisiklet yapmayı dusunuyorum kordiyo yanı salonda . Hakkında hayırlısı olsun kardesım ıns. ıstedıgıne kavusursun .

selim4141 ve rockst4rr bunu beğendi.
  3. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    Kilosu ve boyu fazla olup yaşıda 15-20 olan insanlar bu spora başladığı zaman hem daha çabuk gelişir.Hemde daha iyi bir vücuda sahip olur, diye düşünüyorum... Yeterki azimle her zaman düzenli olarak çalış.Bence 2 seneye filan fit bir vücudun olur.Kendini salona yazadıra bilecek imkanın varsa kesinlikle yazdırmalısın oradaki antrenörler sana hem ne yapman gerektiğini hemde nasıl beslenmen gerektiğini iyi bir şekilde anlatacaklardır...

EKLEMİŞ OLDUĞUM FOTODA NE DEMEK İSTEĞİMİ ANLA AZİMLE ÇALIŞ...

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 13 Ağustos 2012
  4. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    Evdede çalışmak istiyorsan bu linkteki programı uygulaya bilirsin...Kendine en uygun ağırlı seç!Yani bir kaçtanede 10 k.g az dumbeller al çünkü bütün kasların birbiriyle aynı oranda değildir bazı hereketleri 10 k.g lık dumbellerle yapmassın olmadı bir karpuz veya kavun alırsın eline 3 4kg lik onlarlada yapabilirsin dumbell şart değil...

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html?t=8554

Dumbell alacak olursan
    http://urun.gittigidiyor.com/spor/3-kg-x-2-6-kg-dambil-agirlik-seti-dumbel-i2b-59858292 bunlar işini görür.

yada http://urun.gittigidiyor.com/spor/3kg-el-ve-ayak-bilek-agirligi-gym-kondisyon-quw-60328880
    bunu alırsın yürüyüş yaparken onları hem ayaklarına takarsın hemde ağırlık olarak kullanırsın :)

Son düzenleme: 13 Ağustos 2012

Sayfayı Paylaş