Yeni Bir Başlangıç Yapacağım Yorumlarınızı Bekliyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve deroceras tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. deroceras

deroceras Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba.
    Ben bu spora geçen sene başladım ücretsiz spor salonunda.haftada 2 gun pazartesi çarşamba günleri gidiyordum.Spora baslamadan önce 80-81 kilodaydım boyumda 1.81. 3 ay boyunca düzenli olarak gitmeye çalışıyodum antremanlardada genelde ısınma haraketleri ile başlayıp koşu bandıyla devam ediyordum bisiklet vb. amacım hep kilo vermekti ağırlık işine fazla girmiyodum kaldırabildiğim kadar mekik falan çekiyodum göbeğim erisin diye.Sonra yavaş yavaş kilo vermeye başladım ve 73-74 kılo cıvarına geldim.Sporu çeşitli nedenlerle bıraktım 3 ay sonunda.Artık yememe dikakt etmiyorum sadece ekmek yemiyorum ve hala 74 kilodayım yani kilo alımım durdu gibi sporda yapmıyordum.Ama artık başlama gereği duydum çünkü vücutumun iyi bir görüntü almasını istiyorum.Bugün eski salonuma gidip tekrar kayıt yaptrdım.Pazartesiden itibaren başlıyacağım şimdi daha hırslıyım.Dombell aldım 2 tane antremanım 2 gün olduğu için geri kalan zamanı evde çalışacağım mekikdi şınavdı gibi şeyleri.Ayrıca internetten araştırıdm benc press sephasıda alacağım voit t600ü beyendim onu almayı düşünüyorum.Kısacası 2 gun salonda geri kalan zamanlarda ewde ve sokakda yaptığım yürüyüşlerde geçireceğim.Uzun oldu biraz ama şimdi soruma geçmek istiyorum.Protein ve aminoasit alıp bu işi sıkı bi şekilde yapmayı düşünüyorum.Alacağım protein ve aminoasiti sadece salondaki antreman günlerindemi kullanmalıyım.Kısacası neler yapmalıyım forumu takip ettim çok kendime bi sistem oturturamadım yardımcı olcaklara çok teşşekkürler.Belki saçma şeyler yazdım ama kafam çok karışık derdimi bi yerlere anlatmam llllazımdı.

Sayfayı Paylaş