Yeni bir üyenin (ben) çok ihtiyacı olan cevaplar..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve beginnerFF tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. beginnerFF

beginnerFF Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok başlık okudum forumda fakat kendime göre özellikle bir şeyler bulamadım. Çok erken şekilde öğrenmem gerektiği için buradayım ve yardımlarınıza gerçekten ihtiyacım var. Öncelikle bir kaç aydır spor yapıyorum ve ara ara da çalışıyordum fakat artık bu işe ciddi anlamda başlamak istiyorum. Çünkü zayıflığım ve sanırım çelimsizliğim de demeliyim gerçekten canımı sıkar bir hale geldi. (183 boy 65 kilo) Yalnız genetik olarak da kilo alabilen bir çevremiz yoktur. Öğrenci olduğum ve çok fazla zamanım olmadığı için spor salonuna kadar gidecek zamanım olmuyor. Bu işe cidden başladığımı öğrenen arkadaşım besin takviyesi önerdi. Değişik şekillerde alınan (spor öncesi sonrası kilo yapan vb) gıda takviyesi tarzında destekleyiciler olduğunu zayıf olduğumdan dolayı daha sağlıklı bir çalışma olacağını daha çabuk verim alırken de kiloma da faydası olacağını söyledi. İnternetten yaptığım araştırmalardan kendime 30-45 dk arası bir program çıkarmıştım zaten farklı kas gruplarına dair. Şimdi bu gıda takviyesi konusunda araştırdıkça daha da karışık olduğunu öğrendim ve profesyonel desteğine ihtiyacım olduğu için burada bulunuyorum. Önerilen ve düşündüğümüz ürün ise Nitro Tech Performance Series. Sorularıma gelince
    *2 günde bir yada günde bir spora zaman ayıran bir insanım benim için verimli bir spor olurken kilo da alabilir miyim
    *Ürünü spordan 1-2 saat önce mi yoksa sonra mı kullanmam benim için daha faydalı olur (amacım sağlıklı bir yolla hacimli kas isterken bir yandan yavaşca sağlıklı bir şekilde kilo almak)
    *Boy-kütle oranıma göre benim için uygun doz miktarı ne olur.
    Şimdiden herkese teşekkür ediyorum cevaplarınız benim için çok değerli.
    Ve eklemek istiyorum çalıştığım bu bir kaç aydır gözle görülür şekilde toparlanma oluyor ya programdan yada bünye meselesi. Motivasyonum gayet iyi ve bu yüzden daha ileri taşımak istiyorum.

Son düzenleme: 2 Aralık 2013
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Bodyforumtr kullanım kılavuzu | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Yeni başlayan birinin ihtiyacı olacak tüm başlıklar ve konular yukarıdaki linkte mevcut. Aradığınız cevapları bu başlıklarda bulacaksınız. İncelemeniz faydanıza olacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş