Yeni Beslenme Programıma Yardım......

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Mehmet E. tarafından 9 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Mehmet E.

Mehmet E. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle forumda bilgi paylasan herkese tesekkurler. Yazılarınızdan ve paylasımlarınızdan bir beslenme programına ihtiyacım oldugunu ve ipleri elime alma zamanımın artık geldigini anladım. Boy:1,70 kilo:76 Yas:20

Lafı uzatmadan programımdan bahsedeyım..

08:00== 3 tam yumurta,100gr yulaf, 100 gr lor, 2 dilim ekmek, 5 s.zeytın, domates

08:30== 1 paket animal pak
    09:30== idman
    12:00== 300 gr tavuk/ ton balıgı, 200 gr pilav/makarna, ayran/diet kola
    15:00== 10 tane fındık
    17:00== 300 gr tavuk/ton balıgı, 200 gr pilav/makarna, ayran/diet kola
    22:00== hamburger tarzı seyler( Burger King de calıstıgımdan) king cicken, whopper vb.
    23:30== 200 gr tavuk, salata, 75-100 gr lor
    Bu programa bugun basladım gayet güzel geldi yemesi ama yanlısım varsa söz işin ehli sizlerde simdiden teşekkürler.
    Kol:37
    Omuz:123
    Gögüs:105
    Bacak:61
    Bel:87
    bench_Obench_Obench_O​

acemierkan bunu beğendi.
  2. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    bence şunlarıda ekle sen beslenmene ve takviyelerine1.fındığın yanına yer fıstığı+leblebi+ceviz+kabak çekirdeği+ayçiceği çekirdeği ekle 2.haftada bir iki gün o akşan yediğin tavuğun yerine yağsız 300gr inek eti ye yanınada aynı salataya devam 3.kola içme soda iç sodada birçok mineral var terlemeni sağlar kolada bir keramet yok hatta cafein testesteronu düşürdüğü için v.g. ciye zararlıdır kola ve kahve sadece çok canın isterse tüket günlük alma günlük olarak soda ve ayranı için rahat tüket 4.animal pak çok sıkı bir takviyedir hatta ağır bir takviyedir ama içindeki çinko sadece 20mg bunun üstüne(solgar zinc picolinate 100x22mg)alıp ara sıra kullana bilirsin mesela iki günde bir gerçi tavuk yiyorsun bolca çinko var ondada ama o çinkodan bi şişe alıp bi kenara koy bence ara sıra üç dört günde bir bi tane kullan çinko hiç eksilere düşmesin sürekli vucutta bolca olsun.umarım yardım edebilmişimdir kardeş.

3. Mehmet E.

Mehmet E. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle yazmını okuyup yardımcı olmaya calıstığız için teşekkürler 2 kelime bile yanlıslarımı ve yapmam gereken seyler oldugunu anlatıyor ılgınız ıcın tesekkurler soyledıklerınızı beslenme programımda uygulamaya calısacagım

4. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hergün akşam 10da fast food! Burger king de çalışıyor olabilirsiniz ama bence onu listeden çıkarmanız gerekiyor. Ayrıca gece yatmadan önce tekrar tavuk yemenizide doğru bulmuyorum, ağır gelecektir. Sadece beyaz peynir veya yoğurt tüketebilirsiniz, lor peynir çok uygun değildir.

5. Mehmet E.

Mehmet E. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Zaman ayırdıgınız için tesekkur ederım pekı tavugu ve pilavı 22:00 da yesem 23:30 da ton balıklı salata yesem olur mu sizce? ve ya nasıl bır yol ızlemelıyım

6. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    5te yediğiniz pilavı 100grama düşürüp, ondan sonra 8gibi 100gr pilav ile 200gr tavuk ve sebze yemeği ile akşamı kapatabilirsiniz. Yatmadan öncede beyaz peynir veya yoğurt tüketebilirsiniz.

7. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    Sayin [mehmet e] ton baliği tüketiyormuşsun günlük dikkatimi şimdi çekti buna yüklenme balik olarak iri palamut baliğini firinda pişir ve yağini iç birde iri palmut ta baliğin baş kismisa yakin iskeletini çevreleyen (siyah) eti var bu başka baliklarda da var ama tom baliği konservesinde hiç görmedim ben o siyah eti bolca ye kariştirma bak inek eti falan demiyorum

palamut baliğindaki az miktarda siyah eti kasdediyorum eğer bu siyah eti bilmiyorsan iri palamut al ve palamut baliği bir kaç çeşittir içinde siyah et olan hanhi çeşiddir diye balikçinada sorabilirsin

şu saat olayina gelince akşam tüketiceğin etlerin büyük blümünü akşam yemeğinde yemeye bak sonra yatarken tekrar biraz atiştir akşam yersen etli öğünün çoğunu miden bir kaç saat içinde hazmeder ve gece uyurken vucudun hazmetme ile uğraşmaz zaten eritmiş ve depolamiş olduğu maddeleri kullanarak onarim sifirdan oluşturma ve dinlenme faaliyetine girer tabi bu aç yat anlamina gelmiyor akşam tika basa ye sen yemeğini yatarkende azcik atiştir ve öyle yat

birde tavuk kirmizi et ve baliğin pişirilirken ortaya çikan yağlarini bir güzel iç onlar çok faydali şeyleri barindiriyor özellikle firindan çikan bir etin asla suyunu boşa harcama safi yağdir ama olsun aynen iç o et yağlarini bence çok faydalari var.

fast food uda kesme bence madem iş yerinde sana veriyorlar öğün olarak hayır bana kuru fasulye getirin diyemezsin ye sen fast food u bolca kalori,kolesterol,protein,çinko,b6 vs.vs.barındırıyor sen düzenli sporunu yaptığın sürece fast food un bi zararı olmaz bence

bazı koşucu,halterci,yüzücü,vucut geliştirmeciler ise zannedilenin aksine fast food,kızarmış tavuk,patetes türü şeyler yiyor ve çok üstün performans sergiliyorlar

isteyen google dan araştırsın fast food tarzı beslenen çok ünlü ve başarılı sporcular da var hatta vejeteryan sporcularda var insan disiplinli bir spor faaliyeti yürüttüğü sürece fast food veya vejeteryan beslenmenin bir zararı yok bence

sadece vejeteryanlar bitkisel kaynaklardan bilinçli faydalanmalı

et ve fast food beslenenler ise sporunu aksatmamalı

zira fil,goril,inek, gibi hayvanlarda et yemez ama çok iri ve kiloludurlar bu yüzden fast fodd zararlı değil bence sadece hareketsiz kalmayın

haraketsiz kalırsanız maydonozla sğanla bile yağ tıulumuna dönüşelirsiniz fast food ürünlerden korkmayın haraketsizlikten korkun bence

Son düzenleme: 9 Şubat 2012
  8. Mehmet E.

Mehmet E. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sayın [acemierkan] yardımınız için cok tesekkurler yazınızı 3-4 defa okudum herhangı bır kelımesını bıle atlamamak ıcın gercekten cok yardımcı olacak bılgıler paylasmıssınız bugun hemen bır balıkcıya gıdıp dedıgınız balıgı alıp deneyecegım ısyerı hususuna gelınce yemegımı evden goturuyorum artık ama farklılık olsun dıye abartıya kacmadan işyerınde de yemek yıyecegım emegınız ve harcadıgınız zaman için tesekkurler

9. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    nedemek efenim rica ederimhyper_

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş