Yeni basliyorum lutfen tavsiyelerde bulunun

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve muhoemin tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. muhoemin

muhoemin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben body e baslamayi dusunuyorum tavsiyelerinizi ogrenmeliyim oncelikle arkadaslar yasim 17 boyum 1.83 fakat kilom 113 tu 3 hafta once diyetisyene basladim suan 104 kiloyum planim 80 e kadar inmek devam edicem bu ay 20 kg ayarlanabilir dokum dambil set aldim evde kosu bandi ve bisiklet var sizce kilo verirken vucut calismaya baslamalimiyim beklemelimiyim baslamaliysam dambil kosu bandi ve bisikletle hangi bolgelerimi gelistirebilirim vede eksik bir alet varmi bu aralar sinavlara hazirlandigim icin spor salonuna gidemeyecegim ama genede bi yuzmeye yazilmayi dusunuyorum evde calisarak bir yerlere gelebilirmiyim yazi biraz uzun oldu fakat ben boyle göbekle gezmek istemiyorum kusura bakmayin lutfen yardimci olalim ozellikle göbekte

2. onur10

onur10 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Benim tavsiyem bisiklet ile başla yavaş yavaş süreyi gittikçe arttır bu baya etkili olacaktır. Yağ yakımı 20 dakika cardiodan sonra başlar diye biliyorum bu yüzden süreni 20-25 dakikadan 45 dakikaya kadar aşamalı olarak çıkarmaya çalış.Sürekli yürü okula falan yürüyerek git .Dambıllarla ise kol haraketlerine bakarak kollarını geliştirmeyi de bu döneme sokabilirsen iyi olur sanırım.Bu arada sabah su içilerek yapılan sporun yağ yakımını arttırdığını okumuştum .Ayrıca bunun yanında beslenme programında tam tahıl ve bol bol su iç ayrıca whey protein tozu kullanabilirsin solgar'ı kullanıyorum ben cardio ile gerçekten iyi sonuç verir diye düşünüyorum ama sen yine de bir araştır.İşlenmiş gıda yememeye özen göstermende iyi olacaktır.
    Ek olarak : Koşu bandında koşmak yerine dışarıda koşmanı şiddetle tavsiye ederim ağır ağır 40-45 dakika doğayı hissederek koşmak harika bir şeydir .
    Bunlar benim bildiğim kadarıyla tavsiyelerim başka güzel tavsiyelerde olacaktır

muhoemin bunu beğendi.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
  4. muhoemin

muhoemin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Birde sundan korkuyorum ben yaz zamanlarinda yillardir saatlerce disarda yokus yukari bisiklet surdum bu sebeple dizimin alt bolgesi basta olmak uzere oldukca kalin ve cok sert ben bu kalinliktanda kurtulmak istiyorum sizce kalmalimi bacak kaslarim cunku bn onlari nasl eritecegimi cok dusundum bacagimin bir fotografini yarin koymayida dusunuyorum gercekten cok kalin

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Dostum sen kilolarını verde bacak bölgendeki kaslarını problemli olarak görmüyüceksin.Son mesajını hiç kafana takma hatta o konuyu unut bacaklarda ne kadar kas olabilir ki problem teşkil ettiğini düşünüyorsun :D haha

Sayfayı Paylaş