Yeni baslayip hem kas yapmak hemde kilo almak isteyenler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Vakif tarafından 8 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Vakif

Vakif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaslar yasim 13 1.64 boy ve 38 kilodayim ve cok zayifim.Bende azda olsa biraz kas var ama ben bunlari biraz daha cogaltmak istiyorum..cogaltmak istoyorum derken bazi yasitlarima bakiyorum omuz genisligi falanda var fakat ben onlarin yaninda cok kucuk kaliyorum.benim istedigim duzgun bir antrenman duzeni kurmak.Lakin her boyle bir sey yapmak istediyimde duzensiz oluyor.Daha dogru bir duze bilirsem sizin yardiminizla spor yapmak istiyorum.benim icin en onemli olan seyler spor programinda beslenmem,kas ve boyumun uzun olmasi.(anlamadigim spor adlari lutfen yazmayin).lazim olursa fotografda atarim.ilginiz icin tesekkurler.

GT-S7272 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    beslenme için
    antreman için

3. Vakif

Vakif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ama ben simdilik spor salonuna gidemem ilk once evde sporumu yapmak istiyorum sonra belki giderim onun icin evde yapabilecegim bir program önerirseniz sevinirim

GT-S7272 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Evde dumbell ile çalışma programı | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu Burada evde çalışanlar için bir program var bakabilirsin..

Sayfayı Paylaş