Yeni baslayanlardanım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Erdem18 tarafından 23 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Erdem18

Erdem18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar.
    Baslayalı 19 gun oldu.gunde yaklasık 2 saat calısıyorum haftada 6 gun gidiyorum.yeni basladıgımda hocalarla konustum baslarkende iyi bi vucudum oldugunu yagsız oldugum icin avantajlı oldugumu soylediler.Ilk basladıgım hafta 1. ay programını verdiler hafif agırlıklarla ama acıkcası bana hafif geldi 35 dkda bitiriyordum programı agırlıkları arttırdım once daha sonra hocalar farketmis olacakki ilk haftanın sonunda 2.ay programına aldılar ve agırlıkları da baya bi arttırdım.Ama 2. ay programını da artırmak istiyordum ve bir haftadır programdan sonra kendim serbest calısmaya basladım.Ornegin gogus yapan machine bench press ile 50 calısıyorum pazı calıstıran alet ile 50 arka kol yapan ile 37.5 gibi...Ozellikle karın kasları ve gogus kasları istiyorum.Cok sıkı calısmaya musaitim eskiden cok yogun futbol oynadıgım icin kondusyonum ve yorgunluga dayanıklılıgım cok iyi.Genetigimde musait oldugu icin sizden ricam su programdan sonra ek calısmada neler yapmamı onerirsiniz?

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      12,1 KB
      Görüntüleme:
      370
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bu bölüm belli kurallar dahilinde kendi resimlerimizi yayınlayıp yorum aldığımız bir bölüm..

1-konuyu yanlış yere açmışsın..
    2-ne istediğin belli değil..
    3-forum kurallarını okumamışsın..
    4-resim ekleme kurallarını okumamışsın..

yaptığın programı ve diğer bilgileri (kurallarda var) yeni başlayanlar bölümünde net bir şekilde açıklayarak konu aç!!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş