yeni baslayan birinde protein+bcaa+glutamin kullanimi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ernn93 tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ernn93

ernn93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Oncelikle Merhaba, bu spora yeni basladim ve aranizada yeni katıldım. Bi çok konuyu okudum ancak benim durum biraz farklı. Meseleye gelecek olursak: ben 22 yasinda, 1.80 boyunda 70 kiloyum. 3 ay öncesine kadar 85-90 kilo civarındaydim az yiyerek zayifladim şuan 70 kiloyum. Sporada yeni başladım metabolizmam 16 yasinda biri kadar çalışıyor biraz göbek var. Hocanin bana dedigi kilo verirken kaslardan'da gitmis ve kasların güç kaybetmis olabilir. Bu yüzden protein+bcaa+glutamin kullanmam gerektiği ancak forumda okudugum kadariyla ilk 3 ay bu ürünleri kullanmak gereksiz. Sizce bu ürünlere baslamalimiyim?, eger baslarsam ne şekilde kullanmaliyim ve bi diğer konu ise hafif göbek var günlük 20 dk kosu bandi 10 dk bisiklet kullanıyorum gobek erirmi veya gobegi Kasa çevirmek için napmam gerekli ? Simdiden teşekkür ederim.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş