1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

yeni baslangıc

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve therevo tarafından 27 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. therevo

therevo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    http://img423.yukle.tc/image.php?id=3550adsiz.JPG

selamlar, foruma ilk mesajım.

bu resim gecen seneden vucut konusunda iddalı degilim tabi ama gelistirmek amacındayım, bu resim geen seneden bunun uzerine 3-4 kilo fazlam var su an bu fazla kiloları vermeye calısıyorum. bu sefer ki hedefim uzun soluklu olacak. sizden sadece 2 aylık bir ricam var, su an bi iste calısıyorum baya yogun 2 ay kadar boyle devam edecek. sabah 7 aksam 7 calısıyorum. yoruluyorum ama aksamları kosacak kadar gucum var, artı sınav falan da cekiyorum dvamlı. ama beslenme konusunda cok yetersiz kalıyorum. sabah erken gittigim icin kahvaltı hazırlamam falan zor iste de 1 ogun yemek var , aksam da annemin yemegi :)

simdi nasıl bir beslenme yapmam gerek sadece 2 ay daha sonra salona gitmeyi dusunuyorum.

iyi geceler.[​IMG]

2. animal17

animal17 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    abi öncelıkle allah kolaylık versin diyorum

pek bi fazla yağ görmedim ben ama sen kendi vücudunu daha iyi bilirsin 3-4 kilo pek bişey değil dediğin gibi 2 aylık bi sürede gider.

sabah daha erken kalkman gerekio diye düşünüyorum kahvaltı hazırlaman için

1kase yulaf + 2 haşlanmış yumurta + domates,salatalık,az yağlı veya light peynir + light süt 1 bardak( yulaf agırlık çalışması fazla yapmayacağın icin kullanmaya bilirsin onun yerine tam buğday ekmeği(1dilim veya 2dilim)

öğlen ne çıkarsa yemek zorunda kalıyosun evden hazırlayp orda yeme gibi bi durumun olmadığı için fazla aşırı yeme derim az bişey ye kalk abi + gün içinde iş yerinde imkanın varsa yeşil çay al iç (günde 4-5 bardak falan yağ yakımı için çok iyi sabah 1 bardak öğlen 1 bardak akşam yatmadan evvel 2 bardak gibi)

aksam yemeği evde ne cıkarsa onu yiyorsun bende öle yapıyorum ama ekmek tuz ve büyük porsiyondan uzak dur .yerken yavaş yavaş yemekte fayda var cünkü mide 15-25 dk arası doygunluk hissi veriyor yemek yavaş yediğin zaman az yemiş olcaksın hemde doygunluk gelcek(karısık oldu biraz sanırım umarım ben anlatabilmişimdir)(kola,cips,cıkolata,meyve suyu, vs tatlı ve tuzlu krakerler gibi besinlerden uzak durman gerekio cok cabuk yağlanma yapıo ve amacına ulaşmanda senin önünde büyük engel oluyor.

akşam geldiğinde büyük ihtimal yorgun olcaksın ama gücüm var demişsin 35-45 dk araşı hafif tempo koşu yada yürüyüş cok iyi terlemeni sağlıcaktır

ben sadece kendi uyguladığım programı yazdım(ramazan dolayısıyla agırlık falan calısmıyorum 2 öğün yemekle hiç bi kas gelişmiyecektir bu yüzden yağlanma dönemi diyelim :) hernese abi az da olsa kendi bildiklerini paylaşmak istedim umarım yararı olur

Sayfayı Paylaş