yeni basladm, amino aliimmi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve muratkarar tarafından 22 Eylül 2005 başlatılmıştır.

1. muratkarar

muratkarar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben body e başlayalı 1,5 ay oldu..yaşım 18 boy: 1,92, kilo: 82 ydim başladığımda, 86 oldum.. yağ oranım % 11 çıkmştı..zayıfım aslında, biraz göbeğim var biraz bel..hocanın verdiği program 3. ayın fln progrmıymmış..ben önceden de gitmiştim body e ve az çok biliorm hareketleri ve dediği doğru yani çabuk girdik olaya :) haftada 4 gün gidiorm ve sıkı çalışıorm. son setlerde arttırarark, yani rahat deil de kasarak yapıorm..program 3 e bölünmüş tam olark aklımda deil ama kanat,bacak,biceps,triceps,göğüs,sırt olark 6 bölüm 3 günde, günde 2 bölüm çalışıorz..hergün mide de çalışıorm tabii...1 ay sonra programı değiştirdi hoca..neyse benim esas sorucağım şey ilaç istedim ben ve bana bgn verdi 100 tane hap, protein kendinin kullandığı..pakete baktım feg yazıodu altında da amino anabol (anapol da olabilr ya unuttum şimdi) 6000 yazıodu..sizce kullanmalıyım? yeni başlamış biri için uygun mu?zararı vrmıdır? her antremandan sonra 4 tane alcan dedi..aslında hoca tanıdık yani güveniorm ama ben yine de soriim dedim..şimdiden teşekkürler..yanlış yere topic açtıysam da özür dilerim..

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hmm..

Amino yaziyorsa, amino tablettir, yani ilac degildir...

Yanliz anapol diyorsan biraz sasirtici.. bu haplar neyin icinde ? renkleri ne ?

3. muratkarar

muratkarar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gri bi torba üstünde siyah yapıştırması var..ismi fln yazıo işte..ordan saydı verdi bana açık yani..haplar beyaz..muzlu fln demişti..fotoğrafını çekip yollayablirm..

4. muratkarar

muratkarar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunları kullanmama gerek varmı? tam olarak ne işe yararlar bi de?

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    walla muzlu falan ise... bu kesinlikle ilac degil, ama sen yolla emin olmak icin, poseti ile beraber... sanirim amino tablet.

6. muratkarar

muratkarar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kendisi de amino asit demişti ztn..

7. muratkarar

muratkarar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    poşeti yok da bana kendi torbasından verdi normal poşete koydm..peçteye sarıp..sadece hapın resmini gönderebilirim...birazdan koyuyorm..ilginiz için çok teşekkürler bu arada..

8. muratkarar

muratkarar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sütlü ve muzlu galiba..baya bi süt tadı gelio ztn..yalnız resim pek net değil..ztn üstünde hiç bişi yazmıo düz beyaz bi hap..

9. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    amino anabol,o da bir amino asit..zaten resimden de belli

Sayfayı Paylaş