Yeni basladim yardimci olacak kisiler lutfen iceri.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Harun Yildiz tarafından 18 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Harun Yildiz

Harun Yildiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Adapazari
    Merhaba arkadaslar spora yeni basladim ve bugun yasadigim bir skntimi derdimi sizinlen paylasip yardimci olmanizi istiyorum.

konuyu uzatmadan, baslayim..

bir sene oncesine kadar 105 kiloydum 3 aylik yaz tatilinde sagliksiz bir sekilde 73 kiloya kadar indim yaklasik o kiloya inmem 4 ay surdu oyle boyle hayatim degisti ve mutluyum derken. 3 ay sonra eski kilolari almaya basladim bunu farkedince spora basladim ve salona yazildim 3 ay boyunca duzensiz bir sekilde spor yaptim.tkrr braktim hizli bir sekilde kilo aliyorum suan ve bu berbat hayata son vermek istiyorum ve hem hacim yapip hemde kilo vermek saglikli guclu bir hayata atilmak istiyorum sporu seviyorum fakat bazen mumkun olmuyor yapmam o yuzden aksiyor ama suan butun engeller kalkti ve hic bir engelim yok lutfen yardimci olun arkadaslar butun detayli bilgiler verecem..

YAS : 18
    Kilo : 87
    Boy: 1.80

gorusum su elimde spor salonuna odeyecegim tam 1 senelik nakit para var bunun yaninda takviye alabilecegim birikimim var dusuncem soyle 3 ay boyunca guzel bir diyet ve guzel bir calismanin yaninda l-carnitine kulanip ardindan 4 aydan sonra agirliga kendimi verip duzenli beslenip duzenli dinlenme ve calism sergileyip Whey Protein kulanip gelisme gostermektir bunlari hepsini duzenli ara vermeden yapmam mumkun bana yardimci olurmusunuz nasil bir program cizmeliyim kendime kac ay zayiflamaya ayirip kac ay hacim yapmaliyim hangi takviyeleri kulanip nasil calismaliyim takviyeleri ne zaman kulanmam dogru olacagini anremandan once sonrasi neler yapmalim soylerseniz sevinirim bide markalari tavsiye sekilde soylerseniz cok sevinirim bilgim az bu konularda elimden geldigi kadar arastirma yapiyorum yardimci olursaniz bu kardesinize cok ama cok sevinirim simdiden hepinize tesekkurederim en kisa zamanda yardimlarini bekliyorum

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş