yeni basladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve neodim tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. neodim

neodim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaslar ben bu spora 2 hafta once basladım. su ankı olculerım
    yas:20
    boy:183
    kilo:87
    su anda ise kılom 84 e dustu.
    once ben amacımı solıyım amacım 70 75 arasında bır kıloya ulasıp fıt bır vucuta sahıp olmak oncelıkle daha sonra belkı hacım calısması fln olabılır. programım ıse soyle once 30 dk cardıo bısıklet veya kosu bandı daha sonra birgun 2*8 birgun 2*10 seklıne salondakı makınler ( makınelerın adını bılemeıorum ). makınelerden sonra ıse dusuk agırlıklarda hergun bır bolgeyı calıtıracak sekılde diger aletlerle (dambıl ve bar) calısma yapıorum..
    acaba doru bır yoldamıyım yada bana gore daha uygun bır program var mıdır.

yag yakımı konusunda forumda baya bır ınceleme de yaptım. cardıo yanında gun ıcnde fazla yaglı yememeye ve tuz,seker,ekme kestım.
    ayrıca hoca proteın ve amınoacıd kullanabılırsın dedı ama kullanmam dogru olurmu.
    sizlerinde goruslerını alırsam ıı olur.
    tesekkur ederım.

2. nehir55

nehir55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Gebze
    amino için çok erken .forumda yeni başlayanlar için 1-2 aylık flexor un programını uygulayabilirsin.Sen hocanın yazdığı programı uyguala alışman için setleri 2/8 2*10 şeklinde yapmış.Yağ yakımı için L carnite nin yağ yakıcısı öneririm.

neodim bunu beğendi.
  3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    çok erken söylemiş hocan doğal yollarla beslen şimdilik daha sonra tabiki whey pro tavsiye ederim aminoya gerek yok belli bi zaman

ercan41 ve neodim bunu beğendi.
  4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    suanda amino ve protein kullansanda vucut onlardan bi fayda sağlayamaz çunku daha yenisin kas kütlen az içtiğin amino yada proteinin çok az bir kısmı kullanılacakdır geri kalanlar tuvalete. önce bi düzenli beslen antrenmanlarını iyi yap. zamanı gelince supplementde kullanırsın zaten merak etme.

neodim bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş