Yeni basladım Yurtta Kalıyorum Takviye Alabilirim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ultimaspace tarafından 24 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ultimaspace

ultimaspace Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslinda baslik bircok kisinin ortak sorunu, konularda arama yaptim ama yeterli cevap bulamadim

Yap birak yap birak derken ikigun once tekrar basladim ufak isinma turlari asil programa kasimin ilk haftasi gecmeyi planliyorum.

Daha once yaptigimdan olasi sorunlari biliyorum bu sorunlarin en buyugu beslenme.. Ne yazik ki yeterli beslenemiyorum basit karbonhidrat aliyorum bilesik karbonhidrat yok protein yetersiz seker ve yag hat safhada.. Buna ragmen zayifim.. Bugun olculeri aldim

Boy 1.82

Kilo 58.5

Gogus 84

Biceps 27.5

Omuz 107.5

Durus bozuklugu var ama hafif...

Bu sefer kararli ve iddaaliyim kilo alacagim.. Sorun burda bas gosteriyor yeterli beslenemiyor ve imkan yokken normal programa basladiktan ne kadar sonra takviyeye gecmeliyim ne kullanmam faydali olur artik fit gorunmenin yaninda kiloda almak istiyorum ve icler acisi durumdayim fitte gorunmuyorum

2. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    bi yemek yeriyle anlasp kendine özel yemek getirtebilirsin ( et tavuk balık + bulgur veya pirinç tarzı ) sahsen ben öyle yapıyorm yurtta kalıyorm ve bu sayede yeme düzenimde kendiliginden oturmus bi halde aylık veya haftalık ödeme yapıyorm yemek yerinede kahvaltıdada odada kolay yapılabilcek yulaf ve yumurta tüketiyorm onun icinde makine satın aldım 30 liraya koyuyosun yumurtaları 4 5 dk arasında haslıyo

3. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Bana o makinanın adını nerden aldığınızı söylerseniz minnettar kalırım gerçekten .

4. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Burdan marka vermek yasak sanırsam ö.mesajla gönderdim

ajn16 bunu beğendi.
  5. ultimaspace

ultimaspace Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum işin aslı yurtta açık büfe var ama hep aynı şeyler çıkıyor pilav adam gibi değil tavuk eti de yemek içinde çıkıyor..

aslında dediğin doğru çalıştığım salonda sürekli tavuk göğüsü yiyenler var onlarda biryerden getirtiyor olsa gerek onlara bir sormam gerek..

o makineden bende de vardı yumurta garip kokuyor onda pişince bayağı hissediliyordu..

neyse şu aralar bi kağıt kalem alıp hesaplayacağım ne yiyeyim ne yapayım diye..

Sayfayı Paylaş