Yeni basladım yag yakıcı ve creatine kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve By_BesT tarafından 17 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. By_BesT

By_BesT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam formu bilmedigim için Gelişi güzel direk yazdım yanlış şekilde sorup yazdıysam kusura bakmayın

28 yaşındayım spora 2 hafta oldu başlayaklı
    187 boy
    103 kilodayım
    gunde yarım saat kardio yapıyorum hocam ilk olarak yağ yakman gerekli dedi ve bana yağ yakıcı almamı onerdi bende (nutrade l-carnitine liquid 3500 mg) sıvı yağyakıcı kullanıyorum yarım sabah içiyorum yarım antremandan once
    bir arkadaşımdan (universal creatine) kullanmıs elinde biraz vardı onu bana verdi enerji verir dedi hocama sordum evet kullanabilirsin ama yanında bcaa almalısın dedi şimdi bunları nasıl kullanmalıyım bana bilgi verirmisiniz hangisinden ne kadar olçekle ve hangi zamanlar kullanmam gerekiyo elimde

nutrade l-carnitine liquid 3500 mg
    universal creatine ve bcaa var bunları gunluk ne kadar kullanmalıyım bilgilendirirseniz sevinirm şimdiden teşeküler

2. sthammer

sthammer Guest

kreatin vücutta su tutar ve kilo artışı sağlar, yağ yakımıyla ters orantılı bir supplement bu nedenle..
    ayrıca daha spora başlayalı 2 hafta olmuş, ilk 3 ay takviyelere lüzum yok.. özellikle kreatin için erken ama kullanılacaksa günde 5 gramı geçmemeli, antrenman öncesi ve sonrası için 1 çay kaşığı..

By_BesT bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş