yeni basladım protein önerisi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kum torbası12 tarafından 18 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kum torbası12

kum torbası12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yalova
    arkadaslar evde kendim dumbell , kum torbası ve ip atlayarak çalışıyorum , kaslarımın daha iyi olması için protein tozu kullanmak istiyorum . bunun bir zararı varmıdır? yoksa hangi marka ve hangi ürünü kullanabilirim bu konuda hic bilgim yok yardım ederseniz sevinirim , arastırdım forumu ama bulamadım lutfen yardım edin . yas:16 boy :171 kilo :67

2. k4f4k4ll4

k4f4k4ll4 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Protein tozuna vereceğin parayla bir spor salonuna yazıl protein almak istiyorsan da salona başladıktan 3-4 ay sonra al . Proteini her gün tavuk yiyerek ve her sabah 3-4 tane yumurta beyazı yiyerek elde edebilirsin 3-4 ay geçtikten sonra illa protein tozu istiyorsan alıp vucudunu destekleyebilirsin. Sana önerim salona yazıl.

3. LoveİsBBal

LoveİsBBal Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Gereksiz konu açma arkadaşım kanalı kirletiyosun resmen "hangi protein tozunu kullanmalıyım" bu kadar saçma bi soru olabilir mi ya forumun supplement kısmında içeriğine kadar yazıyorlar ne var yok yok anlatıyorlar forumda araştırma yapmadan böyle konular açmayın FORUM KURALLARINI OKUYUN MÜMKÜNSE TEMBELLİK ETMEYİN ! :mad::mad:
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Kasım 2013 ---
    Forumu araştırdım bulamdım diyosun bide sadece proteinlere ayrılmış konular için bölüm var gerçekten ayıp yani

shaq bunu beğendi.
  4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : Yeni başlayanlarda Supplement (protein,aminoasit vs) kullanımı | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Arama Kelimeleri : yeni başlayan, supplement, protein tozu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş