Yeni basladım,göğüslerim yağlı > yardımcı olabilir misiniz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve oguzsen97 tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. oguzsen97

oguzsen97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    merhaba saygıdeğer bodyforumtr ailesi;
    başlıkta belirttiğim gibi aranıza yeni katıldım, 1 ay oldu vücut geliştirme spor salonuna başladığım. 16 yasındayım 66 kiloyum fakat 2 sene öncesine kadar 75 kiloydum göbek falan kalmadı suan cok iyiyim fakat göğüslerimde büyük bir miktar yağ var. jinekomasti hastalığı falan vardır diyenler olacak hayır kesinlikle değil bazen gözüme hoş gözüküyor aslında ama işte herneyse soruma geçeyim ben bodybuilding sporu ile göğüslerimdeki yağı eritip fit vücut sahibi olabilir miyim? biliyorum biraz tuhaf soru oldu tabiikide olabilirim de illa aranızda vardır benim gibi önceden göğüsleri yağlı olup güzel fit bir vücut sahibi abilerim,arkadaslarım.
    ne yapmalıyım yazabilirseniz,yardımcı olabilirseniz çok ama çok mutlu olurum gerçekten. bu konuda biraz fazla azimliyim. bu arada bu spora devam etmek istiyorum yani yazdıklarınız havada kalmaz sonuna kadar uygularım. şimdiden çok teşekkür ederim,sevgiler. :)

2. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 110 kilodn 70kiloya indm daha suan 80 kiloyum bb yaparak bu hale geldm ve evet 70 kiloyken vucudm sarkık goguslerm yagliydi. Zamanla duzenli beslenme ve antremanla duzelir. Bnde oyle oldu, hala olmasina ragmen o rahatsz edici goruntuden büyük oranda kurtuldum.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

oguzsen97 bunu beğendi.
  3. oguzsen97

oguzsen97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    cidden beni çok memnun ettin sağolasın. nasıl calistin kardiyo falan ağırlık verdin mi beslenme konusunda bende elimden geldiğince dikkat etmeye calisiyorum, imkan dahilinde alabildiklerimi alıyorum. inşallah bende kurtulabilirim o rahatsız edici göğüs görüntüsünden. nihayetinde erkeğiz rahatsız oluyoruz elbette. teşekkürler.

4. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen. Bnde usanmstm artk. En sonunda yazldm salona. Eger supplement kullanimina basta baslasaydm inanıyorum ki daha iyi bir görünüm olurdu. Ben bb yaptm sadece . Sikilasma lazm çünkü bize. Set sayılarını yüksek tutmn yeterli olur kanaatmce. Bn oyle yaptım. Hocana da sormanda yarar var

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

5. oguzsen97

oguzsen97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    tamam çok teşekkür ederim Allah razı olsun. tekrar teşekkürler:)

6. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    'Kilo verme bölümünde 'Göğüs yağlarımı yakabilir miyim? Yakmak için ne yapmalıyım?' sorusuna bakınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş