Yeni Basladım Deneyimli Kİşilerden yardım bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve master50 tarafından 18 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. master50

master50 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu spora yeni basladım 15 yaşındayım 164 boyum 45 kilom var evde 3 kg lık dambıllarla birer gun arayla calısıyorum ayrıca 25 mekik 10 sınav cekiyorum sınav cekerken cok zorlanıyorum . Ben deneyimli abilere bir seyler sormak istiyorum

Bu antremana baslamadan once neler yapmam gerekir ?
    Antremandan sonra neler tuketmeliyim ?
    Hızlı kilo almak için neler yapmalıyım ?
    Kac gunde belirgin bir degisiklik olur ?
    Boy uzamam hala devam ediyor hızlı bir sekilde buna engel olur mu yada katkı saglar mı ?

Simdiden yardım eden abilere tesekkurler :) iyi gunler

2. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    3 ayda belirgin değişiklik olur, hareketlerini sık sık değiştirmen gerekli ama ayda 1 gibi. şınav çekememen genel olarak omuz, göğüs, triceps yetersizliğindendir öncelikli olarak göğsünü omzunu ve sırtını güçlendirmeni öneririm. tricepslerin için de kick back ler, lying dumbbell extensionlar yapabilirsin. omurgana yük bindirmemeye özen göster ve bicepslerini aşırı çalıştırma çok yapılan hatalardandır. haftada3-4 gün çalışmak yeterli olur. sabah kahvaltını çok iyi yapman ve yatmadan önce süt vb proteinli yiyecek içecek tüketmen kilo artışını hızlandırır. söyleyeceklerim bunlar başka soruların olursa pm de atabilirsin, daha yolun başındasın azmedersen her şeyi başarırsın sadece sabırlı ol kardeşim ;)

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

4. master50

master50 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkur ederim ama ben bu spor terimleri hakkında pek bi bilgim yok triceps felan nedir bilmiyorum yani anlamadım :S

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş