Yeni başlayanlara yardım edebilmisiniz ..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dgcngrbz tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dgcngrbz

dgcngrbz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Doğancan
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle sorularımı soruyorum fakat daha önce cevaplandıysa özür dilerim şimdiden. Foruma yeni üye oldum fakat önceden konuları araştırmıştım. Tecrübeli abilerim bir kaç sorum olacaktı şöyle :

1) 15 yaşındayım 66 kiloyum ve nerdeyse 1.70 olmak üzereyim. 10 yaşımdan beri düzenli olarak futbol oynarım ( Klüpte oynadım ) , bodye evde mekik ve şınav ile başladım sayılır. Salona gideceğim ama , boyumun uzaması için ağırlıkla çalışmalımıyım , çalışmalıysam kaç kg civarı olmalı _

2) Bacak kaslarım yeterince güçlü , ama göğüs karın ve biceps'lerinde daha kuvvetli olsun istiyorum . Protein desteği almalımıyım ? Almanın ne gibi yarar ve zararları olur ?

3)Lütfen saçmalama , daha fazla oku diye terslemeyin, birebirde daha sağlıklı dialog kurabilirim diye rica ediyorum. Son olarak öyle göbek falan yok ama göğüsler biraz sarkık

ŞİMDİDEN İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ...

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş