Yeni Başlayanlara Motivasyon...(Daha yaşım 16)--Diyet Listem.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sertan Uzunbayır tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Sertan Uzunbayır

Sertan Uzunbayır Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba,bu yazıyı okuyanlar büyük ihtimal abim yaşında falan olur herhalde :) Fitness,gerçekten bağlandığın zaman bırakamadığın bir spordur.İlk aylarda zor gelsede emin olun sonradan salona gideceğiniz saatleri iple çekersiniz.Bu spor öyle güzel bir şeydirki antreman yaparken kafanızda hiç birşey olmaz direk olarak antremana odaklanırsınız ve kafanız dağılır.Siz başlayıp hemen bırakanlardan olmayın.Spora başladığımda 47 kg'ydim ve 24 cm kollarım vardı.Bir kız arkadaşım 'Yanlış anlama ama,kız gibisin :S' deyince hırs yaptım ve bu spora başlama kararı aldım.İyikide söylemiş bende iyiki bu spora başladım diyorum.Spora başlıyalı 1.5 sene oluyor ve 14 kg aldım vücudumda gözle görülür şekilde değişmeler,şekillenmeler oldu.Kısacası HAYATTA HIRS YAPTIKÇA HER ŞEYİN KARŞILIĞINI ALIRSINIZ,YETER Kİ İSTEYİN.'
    Gelelim supplement kullanımına...Günümüzde bir çok boş konuşan insanlar 'Aman sakın kullanma,ÖLÜRSÜN' falan der hatta ben günde 2 paket sigara içen adamın 1 ölçek whey protein içtikten sonra nefesim daralıyor dediğini duydum.Gerçekten çok komik bir durum. :D

Bu spor kim ne derse desın 1 sureden sonra supplement kullanmadan olmuyor gibi.Vücudunuzu yıpratmaktan başka hiçbirşey yapmazsınız.Unutmayın bu spor aslında vücuda aykırı bir spordur.Bu sporu yapmaya karar verdiyseniz vücudunuza çok iyi bakmalısınız.
    (SUPPLEMENT KULLANIN DEMIYORUM FAKAT BEN 16 YASINDAYIM VE SUPPLEMENT KULLANIYORUM HİÇ BİR ZARARINI GÖRMEDIM.)
    Supplement kullanımına genelde spora başladıktan 3-5 ay sonra kullanmaya başlamanızı tavsiye ederim.Zaten kime sorsanız bunu söyler size :D

-Supplement adı üstünde bir 'TAKVİYE' bunu aldığımda ohhh şimdi çakayım 1 ölçek bu benı besler gıbıısnden ıslere sakın girmeyin ben girdim ordan biliyorum hiç bir işinize yaramıyor :D

Bu yazıyı neden yazdığımı bilmiyorum ama aranıza yenı katıldım hem kendımı tanıtmak için yazmak istedim hem de yeni başlıyanları bilgilendirmek istedim. :) BENCE,HER BENIM YAŞIMDA OLAN ARKADAŞLARIM ŞİMDİDEN BU SPORA BAŞLAMALILAR.ÇÜNKÜ GERÇEKTEN BU SPOR İNSANLARI KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN ÇEKİYOR VE SAĞLIKLI Bİ YAŞAM SUNUYOR.

Okuyan abilerime,arkadaşlarıma teşekkür ederim.Aranıza katıldığım için oldukça mutluyum.Hayırlı akşamlar. :)

Benim diyetim;
    Sabah Kalkınca:Aç karnına 1 ölçek Whey protein
    Kahvaltıda:4 yumurta beyazı,peynir,zeytin ve en fazla 3 dilim ekmek.
    (okula giderken 1 çay kaşığı fıstık ezmesi)
    Okulda tost yemiyorum,döner tarzı şeyleri yiyorum.
    Eve gelince:1 tabak pilav yiyorum ve antremana gidiyorum :)
    Antremandan gelince:1 Ölçek whey protein...
    (eve gelince normal yemeğimi yiyorum.)
    Gece yatarken 1 adet muz yiyorum....ve süt içiyorum

--------------Ben bu diyeti hacim yapmak için uyguluyorum.Önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler. :)

Sayfayı Paylaş