Yeni Başlayanlar İçin Antrenman Programları

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yılmaz 618 tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Yılmaz 618

Yılmaz 618 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Beylikdüzü
    Arkadaşlar merhaba herkese. Öncelikle konuyu açmadan önce çeşitli sitelerden fazla fazla araştırma yaptım ama her eğitmenin neredeyse farklı yorumlar yapması sebebiyle aklımdaki soru işaretlerinin bir kısmını gideremedim. 6 ay kadar spor yaptım , 3 spor salonu değiştirdim artık eğitmenlerden çok muzdaripim ve gerçekten bi şeyler yapmak istiyorum . 1 sene sonra tekrar başladım ölçümlerim yapıldı 78 kiloyum 61 i kas %15 yağ oranım var ve boyum 1.90 . Kas olarak kilo almak istiyorum ve hacim kazanmak öncelikli amacım . Birçok yerde kasların dinlenerek büyüdüğünü okudum fakat yine de bilen abilerime ve kardeşlerime danışmak istedim . İlk ay için 10 dk ısınma koşusu 2 çeşit karın hareketi , 2 bacak ,sırtta göğüse çekme alttan karına çekme var chest press ,shoulder press ve ön arka kol için makine var programın sonunda da 10 dk soğumak için bisiklet yazılmış . Hocam 1 gün gelip 1 gün dinlenmemin ilk ay için ideal olucağını kasların dinlenerek büyüdüğünü benim programda yazılandan fazla gün gelmemin bir katkı vermeyeceğini söyledi . Sizce programa sadık kalarak ilerleme kaydedebilirmiyim ? Ve son olarak da vücuttaki proteinin 15 gün yeterli olduğunu söyledi hocam 15 günün sonunda ne gibi supplamentler önerirsiniz ?

Sayfayı Paylaş