Yeni Başlayandan Protein ve Program Sorusu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FixBody tarafından 12 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FixBody

FixBody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, arkadaşlar aranızda yeniyim ve herkes gibi merak ettiğim bir kaç soru olucaktır.Şimdiden ilgilenen ilgilenmeyen herkese teşekkürlerimi sunarım. ( Boy'um 178 kilom 67 Atletik ama çok fazla olmasada zayıf bir vücuda sahibim )

1-Bildiği üzere ( kulaktan dolma ) spor salonlarındaki hocaların özel saatlik özel kiralanmazsa ilgilerinin az olduğunu öğrendim, bu konuda soruya cevap vermede tamam ama bazen bazı egzersizleri yaparken hareketlerin yanlış olduğu oluyor bu konuda tüm hareketlerin doğru yapılış şekli ile birlikte önericeğiniz bir konu yada video varmıdır ?

2-Body Building'e yeni başlamış birisi olarak bana 3.haftada almam söylenen
    Hardline Progainer

aldım ve kullanmaya başladım bununla birlikte kreatinde almam söylenmişti fakat onu almadım. Başlangıç için bu gıda takviyesi uygunmudur ?Kreatini şimdi veya daha sonra almam mı uygundur ?

3-Yapılan programda mekik yoktu bunun için ne sıklıkla ve spordan öncemi sonramı mekik çekmem gerekli.

4- Gögüs, omuz ve karın kası ağırlıklı önem verdiğim yerler.Bunun için extradan bir program uygulamam gerekirmi.

5-Sporu yaparken programdaki 4x15 imi yapmak daha uygundur yoksa kolları max. kaldırabildiği yerde bırakmakmı ?

6- Şöyle yaparsan daha iyi olur diyebileceğiniz konular tecrübeli arkadaşlar tarafından söylenirse çok mutlu olurum.

Bir kusur ettiysem affola amacım sporu düzgün ve amacına yönelik yapmak.Boşa geçmiş ve yanlış bir gelişmiş bir vücud istemediğimden soruyorum.herkese hayırlı forumlar dilerim.

Son düzenleme: 12 Şubat 2013
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Sorduğun sorulara teker teker yanıt vermeye kalkışılsa, forumun sabit başlıklarını tekrardan yazmak gerekir.

Yapman gereken, forumun yeni başlayanlar, antrenman ve beslenme bölümlerinin sabit başlıklarını detaylıca okumak. Tabi bu işi gerçekten istiyorsan bunları yaparsın, yoksa tüm bunları okumak gerçekten de biraz vaktini alacaktır. Ama hiç bir şey kolay değil!

1 kişi bunu beğeniyor.

Sayfayı Paylaş