yeni başlayana yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve the-imam tarafından 28 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. the-imam

the-imam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba zayıflamak için diyete başladım. neredeyse günlük aldıgım yag 0 ve günde 1 servis whey protein, sabah akşam hydroxycut kullanıyorum. hergün 150gr kırmızı et veya beyaz et alıyorum. sizce bukadar protein gereksizmi? ve zararı olurmu? kilo vermemi engellermi?
    not:hergün 40 dk cardio yapıyorum.

programım

sabah 07:00

hydroxycut 1 servis
    yeşil çay
    2 dilim light peynir
    3 kepekli ekmek
    3 tam yumurta
    domates salatalık vb..

ögle 13:00
    okul yemegi genelde pilav etli yagsız etli yemekler cıkıyor
    1 servis whey protein

cardio vakti 17:00
    30 dk önce 1 servis hydroxycut

akşam 20:00
    tavuk,kırmızı et veya
    yogurt
    salata

Son düzenleme: 28 Eylül 2011
  2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    hiç ağırlık kaldırmıyorsun ve protein için extra whey protein kullanıyorsun , protein tozunu bırakmalısın eğer ağırlık çalışmayacaksan , ve birden bire çok fazla yüklenme vücuduna , vitaminini , ve gerekli kadar proteinini al , diyet yapmak yerine yeterli ve sağlıklı beslenmek demek gerekir zaten

3. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Önce bir kilonu boyunu yaz, antrenman yapıyorsan programını yaz, kaç aydır-yıldır spor yapıyorsun? Spor yapmadığını farzederek cevap vereceğim;

Ağırlık çalışmıyorsan protein tozuna verdiğin parayı çöpe atıyorsun, sadece onlada yetinmeyip ekstradan protein alıyorsun, yağ almıyorum demişsin ama yediğin kırmızı ette bile bi dünya yağ var; üstelik aldığın protein tozuda vücudun tarafından kullanılmadığı için karaciğerinde yağa dönüşüyor. Biraz forumu araştırın arkadaşlar, protein tozu durduk yere kas yaptırmaz.

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hergün cardio yapma vücüdünü dinlendir bende 25 kg verdim diyet +spor ile yağlıyemıyordum bende haslama ızgara gibi bide tatlı yerine meyve yiyordum. fındık badem ceviz bu tarz besinleride tüket ama az tüket onlardaki yağlar faydalıdır.

Sayfayı Paylaş