Yeni başlayan için önerileriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve tugiacar tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. tugiacar

tugiacar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese Merhabalar,

Ben 3 haftadır salona gidiyorum 29 yaşındayım 173 cm boy ve 77 kiloyum kendim ile ilgili bilgileri verdikten sonra aşağıdaki sorularımla ilgili sizlerden öneri ve bilgi rica ediyorum.
    Biliyorum kilom fazla ama benim isteğim sırf kilo vermek değil çünkü sıkı bir rejimle defalarca 70 kg kadar indim.Amacım fit vücut dedikleri sıkı ve mümkün olduğunca kaslı bir vücut yapmak.Kilo almamın sebebi zaten çok yemek değil vücudumdaki kas miktarının az olması diye düşünüyorum.
    1-)Böyle vücut yaparken nasıl bir yol izlemeliyim Önce rejim yapıp kilo mu vermeliyim yoksa kas kütlesi arttıkça zaten verirmiyim.Genelde bel ve kol haraketleri çalışıyorum
    2-)Bu işlerrle ilgilenen bir arkadaşım bana yurtdışından TRAC EXTREME NO diye bir nitrik oksid getirdi.Bu tam senin istediğin ürün başka ürüne ihtiyacın yok diyor.Ürün bana faydalı our mu?Antreman günlerinde yarım saat önce kullanacağım.
    3-)Yukarıdaki ürün ile birlikte herhangi bir ürün protein ve benzeri kullanmam gerekir mi?Gerekirse hangisi..Nette gezerken superpumb250 diye bir ürün görmüştüm bu ürünüde kullanmam doğru olur mu?
    4-)Spor yapmadığım günlerde daha önce kilo vermeme çok yardımcı olan piyasada satılan bitkisel içerikli denilen bir ilaç kullanmak istiyorum.Daha önceden spor yapmadan kilo vermeme yardımcı olmuştu.Trac Extreme ilebirer gün ara ile almamda sakıncası olur mu
    Sorularım biraz fazla ama bu konularda aydınlanmak ve bu sporu bilinçli yapmak istiyorum teşekkürler

Sayfayı Paylaş