Yeni Başlayan Birisi Olarak Önerilerinize İhtiyacım Var

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve burakir tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. burakir

burakir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL
    Öncelikle böyle bir site kurulduğu için emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler :)

Sorunum kilo vermek. Herkeste olduğu gibi benimde problemim göbek ve göğüs kısımlarında aşırı yağlanma. Onun dışında herhangi biyerimde aşırı bir yağlanma yok.

1 haftadır spor salonuna yazıldım. Düzenli olarak gitmeyi istiyorum. Bununla birlikte yediklerime çok dikkat ediyorum. Günlük olarak yediklerimi aşağıda yazdım fakat bunların yanında yağlarımdan kurtulmak için yağ yakıcı öneriniz varmıdır?

Yağ yakıcılar kısmını okudum fakat aralarından seçme gibi tecrübem olmadığı için bana yardımcı olmanızı istiyorum. Beslenme konusundada eklemek istedikleriniz varsa sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Sabah Kahvaltısı : Ülker Keloggs yağsız süt ile yada kepek ekmeğine domatesli ve beyaz peynirli tost.

Öğle Yemeği : Balık ızgara , Ton balığı , Kfc tavuklu yeşil salata ( Her hangi birisi )

Ara öğünlerde meyva , yağsız yoğurt yada eti form

Akşam Yemeği : Zeytinyağlı sebzeler fakat içerisinde pirinç taneleri olabiliyor.

Su ve ayrandan başkada hiç birşey içmiyorum.

secot94 bunu beğendi.
  2. jormungandr

jormungandr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burakir,öncelikle hoşgeldin:)uyguladığın diyetle kilo kaybı yaşarsın ama aynı zamanda kaslarından da kayıp yaşarsın.Ben de seninle aynı durumdayım,göğüs ve göbekte yağlanma var.Bunun çaresi haftada 4-5 gün yapacağın kardiyo ve göğüs,karın hareketleri.Ayrıca diyet için şu an uyguladığım ketojenik diyeti önerebilirim.Forumda araştırma yaparsan daha fazla bilgi toplayabilirsin,uygulaması biraz zor ama aç kalmadan yapabileceğin ve en önemlisi minimum kas kaybı yaşayarak yağ yakacağın bir diyet buthums:

Sayfayı Paylaş