Yeni başlayan biri için yağ yakımı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve uA tarafından 21 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. uA

uA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu konuyla ilgili tecrübesizim ve pek bilgi sahibi değilim. Boyum 1.76 kliom 84 1 yıl önce 3 ay haftada 6 gün süreyle body yaptım ve bayağı etkisinide görmüştüm ama dediğim gibi tecrübesizlik vardı 3 ay yaptıktan sonra bıraktım ve sarkmalar oldu kilo aldım şimdi bu kilo yu vermek istiyorum. Önümde 4 aylık bir yaz peryodu var bu sürede iyi spor yapıp rejimle kilolardan kurtulmayı istiyorum. Nasıl bi strateji izlemeliyim yardım edebilirmisiniz uygun bir kardiyo programı önerebilirmisiniz?

Bide bölgesel yağlardan kurtulmam için önerilieriniz varmı basen bölgesinde biraz daha fazla yağ var o bölgeye yönelik ekstra çalışma yapabilirmiyim.

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

2. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    1- bölgesel yağ yakmayı unut , hepsi eşit oranda erir, en son trapezin arkası ve göbek kısmı erir ( erkeklerde) 2- kardiyo yu 2. plana at, maximum kas çalışması programlarına yönel, yağsız süt, yumurta, esmer pirinç, tavuk, lor peyniri , kırmızı et, balık , çavdar ekmeği ile güzel bir diyet ayarla kendine.

demircan256 bunu beğendi.
  3. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul

kardiyo yu 2. plana atman mantıklı deil olabıldıgınce sık yap cunki kalori kaybı kardiyoda daha fazla gercekleşir..ayrıca metabolızmayı hızlandırır ve kardıyo yaptıktan sonra 7 saat süresince yağ yakımı devam eder..olabıldıgınce her ıdman sonuna koymaya calış..erkeklerde bel kadınlarda ise kalça yağ depolama merkezidir..bel için supplement olarak cla kullanabılırsın ben cok memnun kalmıstım ..yağ bolgesınde yağların depolanmasını engellıyor ve ıdman yaptıkca beldeki yağlarda da duşuş oluyor..aldıgın karbonhıdrat mıktarını azaltır kalorileri dusuk besınlerden secıp yuksek proteın tuketerek ıdman yaparsan diğer bolgelerınde zamanla ılerleme kaydedersin..

demircan256 bunu beğendi.
  4. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
  5. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul

her yere boş boş propaganda yapar gıbı msj lar atmaktan vazgeç boş işlerle ugrasıyorsun..gonderdıgın lınk te son cumlelede de ıdman sonuna abartmadan cardio yapabılırsınız dıo sen neyın tezatını yakalamak peşindesin aklını başına al boş diil dolu işlerle uğraş benlede tartısmaya gırme..

6. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    abartmadan cardio yapınca , cardioyu zaten 2.plana atmış olmuyormuyuz ? senin amacın ne ?

7. uA

uA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki Arkadaşlar çok ağır olmayacak şekilde bi cardio programı önerebilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş