Yeni Başlayacağım,Yaş 20,Boy 1.75cm,Kilo 65 Görüşlerinizi Bekliyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Holypéarl tarafından 7 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Holypéarl

Holypéarl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhaba Sayğıdeğer Arkadaşlar,foruma yeni üye oldum,bu harika bilgi platformunu bize sunan yönetime öncelikle teşekkür etmek istiyorum.

Benim bir kaç sorum olacak sizin görüş ve önerileriniz benim için çok değerli,yaşım 20 boyum 1.75 kilom ise 65, bb yapma için evde tüm ekipmanlarım var(abimden kalan), bb yapmak ve vücudumu geliştirmek istiyorum fakat ailem ve çevrem "bu vücut ölçüleri ile bişey yapamazsın" dan başka birşey demiyorlar.

Bende kilomun az olduğunu biliyorum,kilo almak istiyorum fakat bu seferde fazla kaçırıp yağları yakma sorunu eklenecek sorunlarıma ..
    Sizce bu şekilde bb'e başlasam + olarak çalışmalardan sonra protein için Gold Standart Whey kullansam vücudum için etkili olur mu ?

Bir sorum daha var müsadeniz ile,fotoğrafta da göreceksiniz köprücük kemiklerim(sanırım adı bu göğüsümün hemen üzerindeki kemikler) çok belirgin bu görüntüyü gidermek için illa kilo mu almam gerekir ? Yoksa bb yaptıkça oranın görüntü etkisi kaybolur mu ? Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler .. Herkese iyi forumlar.

Yaş 20
    Boy 1.75
    Kilo 65
    Yağ Oranı : %12

Ekli Dosyalar:

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :

- Zorunlu pozlar eklenmemiştir.
    - Eklenen resimler resim ekleme kurallarına uygun değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş