Yeni başlayacağım ne yapmalıyım?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mst_gtr tarafından 22 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mst_gtr

mst_gtr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Ben Mustafa, forumda yeni sayılırım. Ben body buildinge evde ufak ufak başladım. 2 haftadır şınav, mekik, squat vs. yapıyorum. Amacım cok büyük sayılmaz. Üst vücut agırlıkta olmak üzere vücudumu forma sokacağım. Baklava, güçlü bir kol kası, geniş omuzlar, bir de göğüs yapmak istiyorum. Bunun için 3 ay body building salonuna gitmeyi planlıyorum ama bir kaç sorum olacak.

Bende hiç kas yok diyebilrim ama göbeğimde yok. Önce bir bilgilerimi veriyim

boy: 1.79
    kilo: 65

1. sorum body buiildinge 3 ay gidip bırakacagım. Yani salonu bırakacagım, hap felanda kulanmyı düşünmüyorum zaten. 3. ayda bıraktıktan sonra evde kendim şınav mekikle devam ettrsem sarkma vs. olur mu?

2. sorum boyumun biraz daha uzamasını istiyorum. Body building boy uzamasına engel mi? Böyle bir bilimsel calısma var mı?

3. protein tozu kullanmalı mıyım? yanetkileri ve etkileri nelerdir?

dediğim gibi amacım sadece kendimi forma sokmak. cok büyük kas kütlelerine ulaşmayı amaçlamıyorum. sizce body buildinge gitmem nasıl olur? mesela bir arkadas gitme sonra srkama yapar felan diyor.

Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler...

2. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Sorularınızın hepsinin cevapları forumda mevcut.Arama kısmını kullanabilirsiniz.

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş