Yeni Başlayacağım Biraz Farklı Bir Durumum Var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kupa As tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kupa As

Kupa As Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    Merhabalar,
    Arkadaşlar bu spor'a yeni başlayacağım, çalışma saatlerim değişiyor sürekli, haftaya bir salona yazılmayı düşünüyordum aklımda 2 yıl önce bulunduğum ilçeye açılan spor komplexi vardı havuzlu vs. gidip bakmak istedim geçen gün baktım ama sadece koşu bandı, bisiklet ve omuz çalıştırmak için 2 alet vardı yani ağırlıklar yok benimde göbek,basen ve göğüs kısımlarımda yağlanma var yani cardio şart ama aynı zamanda ağırlıkta çalışmak istiyorum, birde evimin karşısında bir spor salonu var oradada biraz eksiği olsada yeterli gördüğüm aletler var ama sadece ağırlık var oradada koşu bandı vs. yok, ne yapmam gerektiğini bilemedim aklımda şöyle birşey var anlatayım, cardio yapabileceğim salonda belirli bir ücret karşılığında bir kart veriyorlar ve bu kart ile oraya 16 kez gidebiliyorum normalde bütün aletler orada olsaydı bu parayı her ay verecektim, bu 16 sefer hakkımıda 1 ayda bitireceğim diye birşey yok ben 2 salonada kayıt olup 1'inde ağırlık çalışmak istiyorum haftanın 3 günü, diğerindede haftanın bir günü sıkı bir cardio programıyla çalışmak istiyorum düşününce bana mantıklı geldi ama sizce nasıl yapmalıyım.

Sayfayı Paylaş