Yeni başlayacağım önerilerinize ihtiyacım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Tolga Ç. tarafından 19 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tolga Ç.

Tolga Ç. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL
    Forumu okudum yeni başlayanlar için öneriler var fakat ben kendi durumum için önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
    Geçen sene 1.5 ay kadar spor merkezine gittim finallerden dolayı bırakmak zorunda kaldım bu yıl tekrar başlamak ve sürekli gitmek istiyorum fakat zayıfım benim ne yapmam lazım ölçüleri yazıyorum işin ehli abilerim kardeşlerim yardımcı olursa sevinirim

Boy: 184 CM
    Kilo: 72 KG
    Göbek kısmı: 86 CM
    gögüs kısmı : 82 CM
    Kollar 26 CM

Sporla birliktemi kilo alırım yoksa spora başlamadanmı kilo almam lazım kullanmam gereken ürünler varmı, yurtta kalıyorum ona göre yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar :)

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    forumun antrenman-yeni başlayanlar-beslenme bölümlerinin sabit başlıklarını incelemen lazım. oralarda örnek antrenman ve beslenme programları var.

senin durumunun bir farkı yok. çoğu kişi senin gibi zayıf olarak bu spora başlıyor. doğru idman ve beslenme ile zamanla kas olarak kilo alacak ve hacimleneceksin.

önce bilgi şart. bunu da yönlendirdiğim yerleri sıkılmadan okuyarak elde edebilirsin. isteyen istediğini alır ;)

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş